Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

görev yöneticisi de iptal oldu:(

Konu, 'Bilgisayar Sınıfları Sorun ve Çözümleri' kısmında şeffaf tarafından paylaşıldı.

1. şeffaf

şeffaf Seçkin Üye Seçkin Üye

herkese günaydın...bilgisayarım günlerdir normal açılıyor fakat masaüstü belgelerim ve görev çubuğu hiçbir şekilde gözükmüyordu. görev yöneticisi > yeni görev sekmebiyle dosyalarıma ulaşıp belgelerimden bir kısmını flaşa almayı başardım. daha sonra aynı yolla yüklü olan avira ile c yi tarattım. taratma işleminden sonra ctrl+alt+delete ile görev yöneticisi penceresi açılıyor ama hiçbir sekmesi çalışmıyor artık sekmelere bastığımda pencere kapanıyor.. kalan belgelerimi kurtarmam lazım.. bir younu bilen var mı?

2. bbayer

bbayer Seçkin Üye Seçkin Üye

3. şeffaf

hocam teşekkür ederim de ben bu aşamaya zaten bu başlıkları inceleyerek geldim.. format atmadan önce debelgelerimi kurtarmam lazım. avira açık sürekli ötüyor onu iptal etmeden başka antiviras indirebilsem de ki artık "yeni görev" sekmesi de çalışmıyor, işe yaramayacaktır sanırım :(

4. fatu38

fatu38 Aktif Üye

combofix ile taratın büyük ihtimalle çözecektir. (güvenli modda)
    Belgelerinizide kurtarmak için cd den çalışan işletim sistemleri kullanabilirsiniz.(xp, vista,pardus vs.)

5. tr_tuba

tr_tuba Site Gezgini

güvenli modda taratın bılgısayarınızı.bende buna benzer bır sorun yasadım.belgelerinize guvenlı moddayken ulasamadınızmı?

6. şeffaf

belgelerimi kurtarıyordum, flaşım doldu sabah okulda boşaltıp tekrar belgelerimi alayım derken bir de avirayı çalıştırayım dedim...(bu işlemleri görev yöneticisinden> yeni görev > c: komutlarıyla yapıp gerekince birlikte aç ı kullanarak yaptım, masaüstünde duvar kağıdından başka bişi yok.) avira yı iptal edemediğim için indirdiğim combofix de işe yaramadı :( güvenli mod ta da denedim aynı şeyleri. cd den çalışan işletim sistemi bulabilirsem onu deneyeceğim...olmazsa formatlamak zorunda kalacağım :x

7. fatu38

fatu38 Aktif Üye

8. fenji2014

fenji2014 Aktif Üye

Yaşasın sıdk; ölsün yeis muhubbet devam etsin, şura kuvvet bulsun..

9. detay_00

detay_00 Aktif Üye

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal