Googleda ilk sıralarda çıkmak için?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkdaşlar dinamik wordpress ile yapılmış bir site ile html kullanılarak hazırlanmış basit bir sitenin google da indekslenme şansları aynımıdır?

elbette vardir ya google adwors sistemleri ile 1. sirada cikar ama talep olmazsa alt kisimlara düser... ben yaptigim sitelere kodlar yerlestiriyorum aradiklarinda yukari kisimda cikartiyor zamanla tabi...

sitelerin aramalarda üst sıralarda çıkmalarının kriterleri google tarafından sıklıkla güncelleniyor. bir html site ile de başarılı olunabilir tabii ki ama bunun için bilgi gereklidir. rekabetin yüksek olduğu bir kelimede üst sıralara çıkmak açıkçası böyle bir site ile çok zordur. kullanıcıların sitede ne kadar kaldıklarından, sitede yapılan yorumlara, sosyal ağlarda sitenin paylaşılma sayısından sitenin sahip olduğu backlinklere kadar çokça kriter mevcuttur.

Arkadaslar tesekkur ederim cevaplarınız için bir arkadasin ricasi üzerine bir site yapacagim wordpresse baktim burada baslik actim ama ucretsiz tema ile icinden cikamadim bende html hazir bi tema üzerine yapmayan karar verdim, bu soruuda ondan sordum anladigim kadari ile bir fark olmayacak google acisindan

Ticari bir sitenin google da üst sırada olması için, google kaç tl talep ediliyor bilen var mı?

kelimelere göre degişiyor diye biliyorum hali firmasi üst sirada cikmasi icin 10 bin tl fiyat verdi bir firma...

Geri