Googleda arama yapınca Okul Adının Farklı Gelmesi

Kodla Büyü

pcreis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okulumuz Ordu iline ait Gölköy Hürriyet Ortaokulu.Googleda "gölköy hürriyet ortaokulu" diye arama yapınca "Gölköy Hürriyet Ortaokulu-Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü" çıkıyor.yandex arama motorunda böyle bi sorun yok.bu sorunu nasıl düzeltebiliriz google neden bu şekilde buluyor siteyi.içerikte Bağcılarla alakalı hiçbir şey yok.

Senin yapabileceğin hiç bir şey yok kullanıcılar adresleri okul kodları şeklinde tıklayınca adres her seferinde üste çıkıyor.

adresin üst sıralarda çıkmasını geçtim.arama sonuçlarında okul adının yanında alakası olmayan, içerikte de hiç bahsedilmeyen farklı bir ilçe milli eğitim müdürlüğünün adı var.garip bir durum.

Hocam kesin sonuç vermeyebilir ama denemekte yarar var site yönetim paneline girin ardından "sunucu yönetimi" menüsünü açın burada okul adını güncelleyin ardından google doğrulamayı gerçekleştirin. Sonrasında bir süre googlenin indexlemesini bekleyin bu yolla düzelmesi lazım.

az önce dediğinizi yaptım hocam bekliyorum bakalım.bing'te yandex'te sorun yok google'un düzelmesini bekliyoruz.

pcreis' Alıntı:
az önce dediğinizi yaptım hocam bekliyorum bakalım.bing'te yandex'te sorun yok google'un düzelmesini bekliyoruz.
1 Hafta 10 gün bekle düzelmezse bu sefer destek bölümünden mesaj bırak. :)

Geri