Google SEO - Önemli

Kodla Büyü

tati

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bazılarımızın web siteleri var ancak bunları ön sıraya getirmekte ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Bununla ilgili şöyle bir teklifim var. Bu çalışmayı daha da genişletebiliriz.

1.Bu gruba katılan siteler düzenli olarak her gün ziyaret edilecek
2.Sosyal Ağlarda beğeni ve yorum yapılacak.

Google son güncellemelerden sonra organik yani gerçek ziyaretçilere çok önem veriyor. Yukarıda belirttiğim maddeler bile başlı başına ciddi bir öneme sahip olacaktır.

NOT: R10 Davetiye mevcuttur güven ve referans bulan arkadaşlara davetiye verebilirim. Yeter ki bu gruba ciddi katılım yapılsın.

tati' Alıntı:
Bazılarımızın web siteleri var ancak bunları ön sıraya getirmekte ciddi sıkıntılar yaşamaktayız. Bununla ilgili şöyle bir teklifim var. Bu çalışmayı daha da genişletebiliriz.

Google son güncellemelerden sonra organik yani gerçek ziyaretçilere çok önem veriyor. Yukarıda belirttiğim maddeler bile başlı başına ciddi bir öneme sahip olacaktır.

NOT: R10 Davetiye mevcuttur güven ve referans bulan arkadaşlara davetiye verebilirim. Yeter ki bu gruba ciddi katılım yapılsın.
bireysel olarak girdiğimizde çok etkin olmayız.. ama bi face grubu kurulur herkesde arkadaslarını davet eder.. grup üyesi artırılırsa buradan sitelerimizin linklerini paylaşmamız ile tıklanma sayısını artırabiliriz.

Biz bu yöntemi üniversitede okurken denemistik. 15-20 kişiydik. Google bir süre sonra girilen ip 'lerden filan mı tespit etti. Tek tek reklamlarimiz alınmıştı :) en iyisi siteye güncel tutup insanların siteye kendiliğinden girmesini sağlamak.

• Beğen
Tepkiler: ARP
hocam r10 davetiyesi alabilirmiyim. 2 tane site yapmam google üst sıralar için tam destek

r10 hesaplar güncellendi bir kaç yıl önce ve benim hesap bilgilerim silinmiş. kayıtlı görünüyorum ama kayıtlı görünen mail adresime şifremi unuttum ile şifre sıfırlama yollanmıyor. öyle görünüyor ama çalışmıyor. bilgilendirici mail attım geri dönmediler bile. tekrar kayıt için başvurdum gene geri dönüş olmadı.
davetiye verebilecek arkadaş varsa isterim.
referans veririm sıkıntı yok. yıllardır piyasaya birçok iş yaptım- yaptık bir kaç arkadaş ile.
seo açısından da temel yapılmaması gerekenler ile ilgili bilgi paylaşırım tabi ki

Hocam gayet mantıklı. Ben bu işte varım. Ayrıca R10 davetiyesi bana da gönderme ihtimaliniz varsa bende istiyorum .Çok mutlu olurum

mantıklı bir düşünce, destek verilirse başarılı olacağını düşünüyorum. Hocam r10 davetiyesi varsa bende alabilirim

Selamlar arkadaşlar. 2 yıldır seo ile ilgilenen birisi olarak 15-20 kişilik bir grubun bu iş için yetersiz olacağını düşünüyorum. Denemek size kalmış ama bunun yerine bilinen seo tekniklerini uyguladığınızda, yani kendi sitenize yoğunlaştığınızda sitenizi kendi başınıza ilk sayfaya her durumda getirirsiniz. 2 yıldır 5 yada 6 seo çalışması yaptım. 1 tanesi hariç hepsinde şükür 1.sayfa 1.sıraya yükseldik. Biraz sabır işi, biraz da kendi siteniz için bile olsa seo çalışması yaparken bütçe ayırmak gerekiyor. Yani ben 1tl harcamadan sitemi 1.sıraya çıkartırım diyorsanız bu oldukça iddialı olur. Tabi kelime zorluk düzeyine imkansız diye de birşey yoktur :)

şimdilik herkes seo işine uyanmadığı için şu aşamada seo ile yükselmek çok zor değil. 2-3 sene sonra işler değişebilir.

tati' Alıntı:

..
hocam son yazdığın cümle konuyu çok başka yerlere götürdü :D

inikat' Alıntı:
r10 hesaplar güncellendi bir kaç yıl önce ve benim hesap bilgilerim silinmiş. kayıtlı görünüyorum ama kayıtlı görünen mail adresime şifremi unuttum ile şifre sıfırlama yollanmıyor. öyle görünüyor ama çalışmıyor. bilgilendirici mail attım geri dönmediler bile. tekrar kayıt için başvurdum gene geri dönüş olmadı.
davetiye verebilecek arkadaş varsa isterim.
referans veririm sıkıntı yok. yıllardır piyasaya birçok iş yaptım- yaptık bir kaç arkadaş ile.
seo açısından da temel yapılmaması gerekenler ile ilgili bilgi paylaşırım tabi ki
..
hocam MAALESEF r10 gibi bir sitenin bile mail kısmı sorunlu. Kesinlikle ŞİFRE UNUTMA ve AKTİVASYON MAİL kısmı çalışmıyor. Eski bilgilerinizi bir şekilde hatırlamayı deneyin. Aynı sorun bende de vardı. zor bela şifreyi hatırlayarak çözdüm

Biz bu yöntemi üniversitede okurken denemistik. 15-20 kişiydik. Google bir süre sonra girilen ip 'lerden filan mı tespit etti. Tek tek reklamlarimiz alınmıştı :) en iyisi siteye güncel tutup insanların siteye kendiliğinden girmesini sağlamak.
kesinlikle katılıyorum. birde ilavede bulunayım ıp nolar sürekli aynı olunca google durumu hemen anlıyor. sitenin reklamı falan varsa gidiyor hesabıda kapatılıyor

Geri