Google Drive Hakkında

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar 2 farklı gmail hesabım var. Google Drive ile 1. hesabımdaki dökümanlarımı örnğin A klösörüne 2. hesabımdaki dökümanları B klösürüne kaydetme gibi bir durum var mı?
Örneğin ilk hesabımla giriş yaparsam otomatik olarak A klösörü senkronize edilecek gibi

Yardımlar için şimdiden teşekkkürler

hocam google drive 1. hesabına gir bütün klasör ve dosyaları A adında bir klasör açıp onun içine taşı 2. hesabına gir B adında bir klasör açıp bütün dosyaları onun içine taşı sonrasında senkronize ettiğinde sorunun çözülür sanıyorum

dokmeefrail' Alıntı:
hocam google drive 1. hesabına gir bütün klasör ve dosyaları A adında bir klasör açıp onun içine taşı 2. hesabına gir B adında bir klasör açıp bütün dosyaları onun içine taşı sonrasında senkronize ettiğinde sorunun çözülür sanıyorum
Söylediğinde haklısın.. Bi şekilde biraz zahmetli tabiki. Karışıklık yapmamak gerek her seferinde klasör seçerken. Mazallah bir yanlislikta tüm bilgileri de silebiliriz.

Ben bu işlere gerek kalmadan saha pratik bir yolunu bulmak istiyordum. Belki aynı programı farklı program olarak algılayıp yeni bir google drive 2 kurulumu gibi. Neyse biraz saha yabancı sitelerde gezinmek gerekebilir

https://www.multcloud.com
Buraya üyelik oluşturduktan sonra hesplarınızı hatta onedrive, yandex, ftp,dopbox gibi tek noktadan kontrol et ve hesaplar arası dosya gönder,

Ekli dosyalar

• cloud.png
    cloud.png
    68.5 KB · Görüntüleme: 645
Geri