Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Google Drive Hakkında

Konu, 'Sosyal Medya, Oyunlar, Multimedya Uygulamalar' kısmında sertokus tarafından paylaşıldı.

1. sertokus

sertokus Süper Üye Süper Üye

Arkadaşlar 2 farklı gmail hesabım var. Google Drive ile 1. hesabımdaki dökümanlarımı örnğin A klösörüne 2. hesabımdaki dökümanları B klösürüne kaydetme gibi bir durum var mı?
    Örneğin ilk hesabımla giriş yaparsam otomatik olarak A klösörü senkronize edilecek gibi

Yardımlar için şimdiden teşekkkürler

2. elrond

elrond Hiperaktif Üye Hiperaktif

:eek: kıymetlimisss

3. dokmeefrail

dokmeefrail Süper Üye Süper Üye

hocam google drive 1. hesabına gir bütün klasör ve dosyaları A adında bir klasör açıp onun içine taşı 2. hesabına gir B adında bir klasör açıp bütün dosyaları onun içine taşı sonrasında senkronize ettiğinde sorunun çözülür sanıyorum

4. sertokus

sertokus Süper Üye Süper Üye

Söylediğinde haklısın.. Bi şekilde biraz zahmetli tabiki. Karışıklık yapmamak gerek her seferinde klasör seçerken. Mazallah bir yanlislikta tüm bilgileri de silebiliriz.

Ben bu işlere gerek kalmadan saha pratik bir yolunu bulmak istiyordum. Belki aynı programı farklı program olarak algılayıp yeni bir google drive 2 kurulumu gibi. Neyse biraz saha yabancı sitelerde gezinmek gerekebilir

5. tenten

tenten Süper Üye Süper Üye

https://www.multcloud.com
    Buraya üyelik oluşturduktan sonra hesplarınızı hatta onedrive, yandex, ftp,dopbox gibi tek noktadan kontrol et ve hesaplar arası dosya gönder,

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal