google dns e erisimin engellenmesi

Kodla Büyü

papakaa

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Sonunda bu da oldu.. nasil bir pislige bulasildiysa artik bilmiyorum. Bu gidisle internet komple kesilirse sasirmam

bu da mı gol değil (diyenleri duyar gibiyim) .... twitter yasaları görmezden geldi anladık.. peki ya bu ne şimdi?

Bakalim bunu neyle savunacaklar. Bana afganistandaki kafa kesen ozgurluk dusmani talibanin isi gibi geldi :mrgreen:

sapphire' Alıntı:
bu da mı gol değil (diyenleri duyar gibiyim) .... twitter yasaları görmezden geldi anladık.. peki ya bu ne şimdi?

hocam bu da twitter'ın yasaları görmezden gelişini görmezden gelenler için :D İ.Melih Gökçek uyarmıştı dün gece twitter mesajıyla, DNS te kapatılabilir demişti :D

biz sansür yasasına karşı çıkarken, bazı polyannalar "sırf muhalefet olsun diye her şeye kötü demeyin, önce bi içeriğini görelim" diyerek avunuyorlardı. Buyrun içeriği: Yassak hemşehrim, yassaaaak...

Hedef 2023: Kuzey Kore, Çin, ...

Hadi hayırlısı.

tabletimin google IP si vardı.şimdi nete bağlanamıyorum.nasıl değiştiricem ya tabletin IP sini.

ilyas33' Alıntı:
tabletimin google IP si vardı.şimdi nete bağlanamıyorum.nasıl değiştiricem ya tabletin IP sini.

DNS olayı yeterince sinir bozucu iken bil.tek.öğrt olduğunuzu varsayarak söylüyorum google ip nedir Allah aşkına.Tabletin dns adreslerinin değişimini soruyorsanız başta bu forum olmak üzere her yerde yazıyor nasıl yapılacağı.bi zahmet o başlıkları araştırıverin. :x

biltek99' Alıntı:
ilyas33' Alıntı:

DNS olayı yeterince sinir bozucu iken bil.tek.öğrt olduğunuzu varsayarak söylüyorum google ip nedir Allah aşkına.Tabletin dns adreslerinin değişimini soruyorsanız başta bu forum olmak üzere her yerde yazıyor nasıl yapılacağı.bi zahmet o başlıkları araştırıverin. :x
hocam başbakana kızıp sinirini benden neden alıyorsun.buraya yazdıktan sonra kendi işimi hallettim zaten hiç biryerede bakmadım.mazotmu yakıyon söylesen ne kaybedersin.burda kastım 8.8.8.8 8.8.4.4 dns li tabletimin otomatik olarak internet bağlantısnın kesilidiği ile alakalı idi. BT öğretmeni olduğunu varsayarsak bu kadar ukala olmaya gerek yok bence

Seçimden sonra neler olabileceğini düşünmek dahi istemiyorum. Artık google de düşman ilan ettik.

volkankey hocam gerek yok bence ben ilk günden youtube giriş için açmıştım.ygs için kullanıyordum.şimdi zaten bakanlık 3-5 gündür tabletlerde youtubeyi açmış girebiliyoruz tabletten.biz ne kadar değiştirirsek değiştirelim BTK anında pasifize ediyor.haber sitelerinin hepsinde alternatif yollar var ama luzum duymuyorum.twitterle karnımız doymuyor twitter soframıza aş katmıyor.özgürlüklerin kısıtlanması açısından üzücü bir durum.orada bazı şeyler faaş ediliyor diye korkudan orayı kapatmak çözüm değil ama ben tfittıra giremeyince de ölmem.bana youtube lazım ordan ders çalışıyorum bu da bana yeter.ama genede teşekkür ederim yönlendirmelerin için.

bu arada tabletimde dns den dolayı sadece twitter değil net tamamen yoktu.ağ var internet yoktu.twitter içinde mücadele vermiyorum.sadecde internetim olsun istedim.

ilyas33' Alıntı:
biltek99' Alıntı:
ilyas33' Alıntı:

hocam başbakana kızıp sinirini benden neden alıyorsun.buraya yazdıktan sonra kendi işimi hallettim zaten hiç biryerede bakmadım.mazotmu yakıyon söylesen ne kaybedersin.burda kastım 8.8.8.8 8.8.4.4 dns li tabletimin otomatik olarak internet bağlantısnın kesilidiği ile alakalı idi. BT öğretmeni olduğunu varsayarsak bu kadar ukala olmaya gerek yok bence

Efendiliğini bozma, benim de efendiliğimi bozdurma. Düzgün cevap almak istiyorsan düzgün soru sorarsın. Zira bu cevaptan sonra öğretmen bile olduğunu varsaymıyorum.Mazot ve ukala yı da sahibine iade ediyorum.son cevap.

biltek99' Alıntı:
ilyas33' Alıntı:
biltek99' Alıntı:
ilyas33' Alıntı:

Efendiliğini bozma, benim de efendiliğimi bozdurma. Düzgün cevap almak istiyorsan düzgün soru sorarsın. Zira bu cevaptan sonra öğretmen bile olduğunu varsaymıyorum.Mazot ve ukala yı da sahibine iade ediyorum.son cevap.
sana soru sormadım cevap vermek zorunda değilsin.cevap vereceksen de adam gibi cevap ver.ben seni öğretmen yerine görmedim zaten.öğretmen olduğunu varsaydım.efendilik kavramına gelince sende efendiliğin E sini bile sezmedim.sen bu forumun avukatı değilsin.uygunsuz sorum varsa zaten forum yönetimi bunu değerlendirir.bence maydonoz olmaya gerek yok

Toplumdaki gerginlik foruma da yansıdı. Ama bi açıdan da ümitlenmdeim değil: bizim aramızdan da milletvekili çıkabilirmiş...

Bu kadar önlem aldıklarına göre çok korktukları birşeyler var demektir. Korkmalarına gerek yok bu millit herşeyi sindirir

ipin ucu göründü mü?

Ekli dosyalar

• 111120131544257032226_3.jpg
    111120131544257032226_3.jpg
    16.2 KB · Görüntüleme: 379
Bu iş 53 nolu portun kapatımına kadar gidecek sanırım

Şimdilik ;
Open DNS
208.67.222.222
208.67.220.220

NORTON DNS
198.153.192.1
198.153.194.1

DNS ADVANTAGE
156.154.70.1
156.154.71.1

SCRUBIT DNS
67.138.54.100
207.225.209.66

GTEI DNS
4.2.2.1
4.2.2.2
4.2.2.3
4.2.2.4
4.2.2.5
4.2.2.6

YANDEX DNS
77.88.8.8
77.88.8.1

ya da
Chrome Proxy Eklentisi: Zenmate

yalnız o resimin montaj olduğu BBP tarafından açıklanmıştı.
http://www.internetajans.com/resimler/m ... k-mi--.png

ocam photoshop resmi baska bir yerden alınıp servis edilmiş. ancaaak yayınlayanlar yani kaynak ortalıkta itirafçılık yapan twitter kullanıcılarından..

Geri