Google Book için yardım edebilirmisiniz?

Kodla Büyü

dorian

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlarım, tezim üzerinde çalışma yapıyorum,
İnternette bkaç sonuç buldum..
Ankaraya milli kütüphaneye gittim pek bişey yok...
Ama o da ne google book diye bişey açılmış geçen gün gördüm...
Ama benim ihtiyacım olan kaynak sınırlı önizlemede...
Google Book'tan kitap nasıl indirilir bileniniz var mı?
Printscreenden paintten başka bişey yok mu?

google a google book yazıyosun google kitap arama cıkıyo o kadar

Google Book Search has always helped users discover and read out-of-copyright books online. With the addition of PDF downloads, Google now allows Internet users all over the world to download (and therefore print and read offline) these same out-of-copyright books. To find books you can download, click on the “Full view books” radio button before entering your search terms. Clicking on the “Download” button shown on public domain books will allow you to download a PDF of the book to your computer.

Hocam umararım yardımcı olabilmişimdir.

Biraz daha açık olursak:

Google Kitap Arama'daki kitapların çoğu, Ortak Programı'mıza katılan yazarlar ve yayıncılardan gelir. Bu kitaplar için kitabın ne kadarının taranabileceğine ortaklarımız karar verir. Birkaç sayfa taranabileceği gibi kitabın tamamı da taranabilir.

Kitap Arama'ya Kitaplık Projesi üzerinden giren kitaplarda görebileceğiniz bölümler ise kitabın telif hakkı durumuna bağlıdır. Telif hakkı yasalarına ve yazarların eserlerine hayat veren o muazzam çabalarına saygı duyuyoruz. Kitabın telif hakkı süresi dolduysa ve kitap artık telif hakkı kapsamı dışındaysa kitabın tüm sayfalarında gezinebilir, hatta kitabı indirip çevrimdışı okuyabilirsiniz. Ancak, kitap telif hakkı kapsamındaysa ve yayıncı veya yazar Ortak Programı'na dahil değilse, kartotek kataloglarına benzer bir şekilde, size sadece kitap hakkında temel bilgiler ve zaman zaman da birkaç pasaj (bağlama göre arama terimleri cümleleriniz) gösteririz. Google Kitap Arama'nın amacı kitapları online olarak baştan sona okumanız değil, kitapları keşfetmenize ve nereden satın veya ödünç alabileceğiniz hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmaktır. Bu işlemi bir kitapçıya gidip göz atmak gibi düşünebilirsiniz; sadece bunu Google'ın sistemiyle yaparsınız.

hocam e-kitap'ı indirdin mi?
bana da google'dan e-kitap indiren program lazım :S
bulduklarım bir işe yaramadı....

Geri