google açılmıyor

Kodla Büyü

hbbkr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar. sınıfımdaki bilgisayarlarda xp yüklü. malesef google açılmıyor. sadece google ama. başka sitelere girebiliyorum. sertifika yüklü. host dosyasına baktım. dns girdim. fakat sonuç alamadım. sadece bir bilgisayarda değil birden fazla bilgisayarda problemi yaşıyorum. farklı tarayıcı denedim. opera firefox desteğini çektiği için yükleme yapamadım. crome u da malesef siteye girmediği için yükleyemedim. sorun işletim sistemiyle mi ilgili? çünkü kendi bilgisayarımda 7 yüklü ve de girebiliyorum. sıkıntıyı en son işletim sistemine buldum. fakat farklı bir yolu varsa yardımcı olan çıkar ise çok sevinirim.

Son düzenleme:
1- Sağ tıklayıp yönetici olarak açmayı deneyebilirsiniz hocam.
2- Sistem saati güncel mi onu kontrol ediniz.
3- Chrome - ayarlar - proxy bilgilerini kontrol ediniz.
4- Meb sertifika yüklü mü kontrol ediniz.
5- Meb DNS ayarlarını giriniz.

aklıma gelenler şimdilik bunlar.

1- Sağ tıklayıp yönetici olarak açmayı deneyebilirsiniz hocam.
2- Sistem saati güncel mi onu kontrol ediniz.
3- Chrome - ayarlar - proxy bilgilerini kontrol ediniz.
4- Meb sertifika yüklü mü kontrol ediniz.
5- Meb DNS ayarlarını giriniz.

aklıma gelenler şimdilik bunlar.
Men sertifika yüklü hocam. zaten googledan başka sitelere giriyor. sıkıntı googleda. diğer dediklerinizi yarın okulda deneyeyim. meb dns ayarları neler acaba
cevabınız için teşekkür ederim

Okulda windows 7 yüklü bir bilgisayarda başıma gelmişti. Lisansı geçmiş yada etkinleşme isteyen bir antivirüs(adını hatırlamıyorum) vardı onu silip total 360 kurunca düzeldi. Sebep bu olabilir mi bilmiyorum, ben böyle çözmüştüm.

Okulda windows 7 yüklü bir bilgisayarda başıma gelmişti. Lisansı geçmiş yada etkinleşme isteyen bir antivirüs(adını hatırlamıyorum) vardı onu silip total 360 kurunca düzeldi. Sebep bu olabilir mi bilmiyorum, ben böyle çözmüştüm.
antivirüs yok diye hatırlıyorum ama hocam bakarım yıne çok sağolun

Win7 makinede aynı sorunu MEB sertifikasını yenileyerek çözmüştük.
XP yüklü başka bir makinede olmamıştı sonra tekrar bakalım dedim sonucu meçhul sanırım kendi kendine düzeldi o müd. yrd. ses çıkmadı tekrar :)

sertifikayı tekrar yüklemeyi hiç düşünememiştim hocam bugun onu da deneyeyim. sağolun.

Win7 makinede aynı sorunu MEB sertifikasını yenileyerek çözmüştük.
XP yüklü başka bir makinede olmamıştı sonra tekrar bakalım dedim sonucu meçhul sanırım kendi kendine düzeldi o müd. yrd. ses çıkmadı tekrar :)

merhaba arkadaşlar sorunun çözümünü sp3 e yükseltmekte buldum çok teşekkür ederim

Geri