Ghost ile image ı geri yükledim ama hala aynı duruyor...

Kodla Büyü

zatopec

Üye
Vestellerden birini temiz formatlayıp ne lazımsa kurdum tabii koruma kartı vs çıkardım hatta yüklediğim deepfreeze i bile sildim. Sonra ghost ile yaklaşık 2,2 gb tutan bir yedek alıp bunu hariciye attım. Tekrar cd den gerekli sırayla sistemi başlatıp haricideki dosyadan yüklemeye başladım ve 5 dk denilen şey nerdeyse 45 dk sürdü. Sonuçta bilgisayar açılınca hala herşeyin aynı durduğunu gördüm . Bunca zaman neyi nereye yükledi ya da yükleyemedi anlamadım. Hatayı nerde yapmış olabilirim.

ben yedeği flash belleğe atıp oradan yüklemeye çalıştım verim alamadım. ama HDD den HDD ye kopyalama yapınca veya D sürücüsünden C ye yükleme yapınca sorunsuz 5 dk içinde ghost atabiliyorum

deepfreeze, koruma kartı vs yüklü değil zaten ama bu kez HD in D bölümüne yükleyip birde ordan denemeyi düşünüyorum. Benim anlamadığım o kadar zaman 2 gb dosyayı nereye yükler gibi yaptı

zatopec' Alıntı:
deepfreeze, koruma kartı vs yüklü değil zaten ama bu kez HD in D bölümüne yükleyip birde ordan denemeyi düşünüyorum. Benim anlamadığım o kadar zaman 2 gb dosyayı nereye yükler gibi yaptı
aynen ben de denemiştim 1 saate yaklaştı hala yüklüyordu

Geri