Geri dönüşüm Yapamıyorum :((((

Kodla Büyü

mespheno

Aktif Üye
Arkadaşlar, okulumda Vestel bilgsayarlar var. Geri dönüşüm yani imaj DVD siyle Öğretmen PC sini eski haline döndüremiyorum.. %59 a kadar geliyor bilgisayar kitleniyor ve ilerlemiyor.Ne yapmam lazım?

Benim birgün bir öğretmen arkadaşla konuşum sözleşip çay içmeye gitmem lazım. Yok vestelin dvd si yok experin cd lisi anlamıyorum anlamadığım gibi birşey yapamıyorum yapamayıncada deliriyorum. Neymiş hocam bu dvd di nasıl bir mantık izliyor derdi nedir? bir açıkla ben yardımcı olmaya çalışayım zaten bu mesajı görüp sistemi bilenlerde cevap verecektirle ya neyse işte öyle birşey

Ya bu DVD sayesinde sistem ilk ayarlarına geri dönüyor. Yani Geri Dönüştürüyor bilgisayarı ve XP kurulumu filan gerektirmiyor. Ancak ben yapamıyorum. Format çekmeyi denedim, bilg.ın driverları yok okulda. İnt.ten bulamadım. Ana PC yi kullanamıyorum haliyle. :(( Zannedersem Bu koruma programından yani Junior Sheriff den ayarları yapılıyor öncelikle Geri yükleme yapmak için. Ama tabi bu ayarları bilmek gerekiyor.. İnş bi yardım gelir.

Geri