General Mobile Tablet Bluetooth Açma Sorunu

Kodla Büyü
Merhaba arkadaşlar, Bazı tabletlerde bluetooth açılmıyor kapalıda duruyor aç a getirince yine kapalı ya gidiyor... Lütfen yardım edin

Hocam yeni kullanıcı oluşturmadan bluetooth açılmıyor, kablosuz kapanmıyor.

gules84' Alıntı:
Hocam yeni kullanıcı oluşturmadan bluetooth açılmıyor, kablosuz kapanmıyor.
Hocam yeni kullanıcı nasıl oluşturuluyor.
Bir öğretmen arkadaş ta da aynı sorun var.
Ben Eset a.v kuruluşu ondan diye tahmin etmiştim

mrb hocam aynı sorun bendede vardı tablete reset attım düzeldi
resetleme için power+ses açma düğmesine bas general mobile yazısı gelsin ortadaki seçeneği seç ve yes e tıkla hepsi bu

slm arkadaşlar bügün aynı olay bir öğrencimin tabletinde de oldu bluetooth açılmıyor kapalıda duruyor aç a getirince yine kapalı ya gidiyor .Tableti restledim olmadı fabrika ayarlarına döndürdüm gene olmadı farklı bir çözüm yolu varmı ?? yoksa servise mi göndermeli??

Hocam maalesef uçak mudunu açtığımda da bluetoot açılmıyor hocam aynı sıkıntıyı veriyor ya

hocam tableti sıfırlayın işe yaramazsa eğer garantiye gönderin. arkadaşlar size fabrika ayarlarına döndürmenizi söylemişler.

Lisedeki hemen hemen tüm öğrencilerin tabletlerinde aynı sorun var, bluetooth'u aça getiriyorum tekrar kapalı konumunu geliyor. Yukarıda söylenenlerin tümünü denedim yine de bir çözüm olmadı, başka yapabileceğimiz birşey var mı?

m35celik' Alıntı:
Lisedeki hemen hemen tüm öğrencilerin tabletlerinde aynı sorun var, bluetooth'u aça getiriyorum tekrar kapalı konumunu geliyor. Yukarıda söylenenlerin tümünü denedim yine de bir çözüm olmadı, başka yapabileceğimiz birşey var mı?

Arkadaşlar şu aralar e-tab 4 lerde bluetooth sorunu var? çözüm yolunu bulan var mı? Reset vs. sorunu çözmedi.

Merhaba Arkadaşlar Bu bluetooth olayı bizim okulda da şuanda başımızda olan bir sorun.Bluetooth aç dediğimizde kapalı konuma geliyor kendiliğinden.Mdm tarafından engellenmiş olabilir mi.Bu konuda bilgisi olan arkadaşımız var mıdır?İyi Çalışmalar.

Arkadaşlar aynı sorundan 3 tablet garantiye yolladım yazılım güncellenmesi yapıldı demişler ancak sorun giderilmemiş muhtemelen mdm den kaynaklı bi durum yani meb istemiyor bluetooth u herhalde.

bu konu hakkında net bişey varmı?bugün bir kaç öğrenci sordu engellemiş olabilirler dedim. bizim okuldada yeni dağıtım yapıldı engellendiği için mi kendiliğinden kilitleniyor?

Geri