Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Gemi Savaşı Corsairs!

Konu, 'Sosyal Medya, Oyunlar, Multimedya Uygulamalar' kısmında Ted1Getir tarafından paylaşıldı.

?

Beğendiniz mi ?

1. Hayır

oy sayısı 1
    50,0%
  2. Evet

oy sayısı 1
    50,0%
  1. Ted1Getir

Ted1Getir Site Gezgini

Der Corsairs Gold Bu Oyunun Konusunu Daha Öncedende Açmıştım Oyun Muhteşem ötesinin ötesi :D Resimler altta Koydum Oyunda Kaleleri geliştiryorsunuz askerlerini çoğaltabiliyorsunuz ve mesela bir savaşa girdiniz ister bilgisayar otomatik savaşıyor ister siz manuel oalrak adamları yönetiyorsunuz oyunu aşaya alınca oyun kapanıyor size söyleyeyim :D link aşağıda,
    Kurulum:
    indirdiğiniz dosyayı açıp internetten indirmesini bekliyoruz dosyada virüs felan yok bazıları dosyanın boyutu küçük diye virüs diyor ama o downloader açın, indirme işlemi bittikten sonra Corsairs Gold Winrarı buraya çıkart deyin ve çıkan klasörü c ye yapıştırın bakın arkadaşlar program files değil c ye girin yapıştırın direk sonra oyuna girmeden corsairs.exe ye sağ tıklayın uyumluluk sekmesine gelin uyumluluğu windows 95 e ayarlayın oyuna girin.Bitti tutarial ile oyunu öğrenin sonra campaigne başlayın !!
    Link:
    http://www.1clickdownloader.com/download/product_download.php?fileName=http%3A%2F%2Fwww.demonoid.me%2Ffiles%2Fdownload%2F2757557%2F&name=Corsairs+Gold+Fixed+Windows+7%2FXP

Ekli Dosyalar:

2. Ted1Getir

Ted1Getir Site Gezgini

Kimse BEğenmedimi Yahuu? :++: :++:

3. yuca

yuca Seçkin Üye Seçkin Üye

teşekürler hocam şimdi indirmeye başladım oynayıncca size bir :+1: gönderirim :)

4. Ted1Getir

Ted1Getir Site Gezgini

Tamam Birşey olursa bana mesaj at bütün soruların cevabı bende :+1:

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal