Gelişmiş İnternet Uygulamaları Dersi

Kodla Büyü
hocam gelişmiş internet uygulamalar dersini 12. sınıflara vereceksiniz herhalde?
yalnız bizim müdür mevcut 12. sınıflara seçilecek derslerde eski sisteme göre eski sistem derslerinden seçim yaptırılmasının gerektiğini söyledi.
bizde bu dersi iptal ettik eski sistemdeki derslerden seçtik.

bu konuda bilginiz nedir?

hocam bu dersi bizim 11. sınıflarda verdiler. Ne yapacağımı inanın bilmiyorum. Hangi program kullanılacak onu bilsem ona göre anlatmaya çalışırım ama inanın ne yapacağımı hiç bilmiyorum.

hocam ders 12. sınıf dersi olarak gözüküyor ama yeterlilik tablolarında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bu yüzden 11. sınıfta da verilebilir diye yorum yapmışlar. Söyledim ama dinletemedim.

hocam program tamam, buluruz hatta visual studio içerisinde de araçları var. Ben oradan göstermeyi düşünüyorum mümkün olduğunca ancak not işini tam çözemedim.

bu ders hakkında başka bilgisi, kullanılacak kaynaklar hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?

içerik olarak biraz daha detaylı bilgiler varmı acaba. Ders bilgi formlarından bir şey anlamak zor. Hangi ağırlıkta anlatacağız...
Bu arada neden bizim modüller hep geç kalıyor.

arkadaşlar ben yine herzamanki gibi güzel bir kitap alıp ordan anlatcam. En faydalı o şekide oluyor. Sizlerede tavsiye ederim.Şimdi kitap araştırıyorum. Alınca yazarım.

ben aldım arkadaş. aldım da noldu ama :) ülkemizde adam gibi bilgisayar kitabı yok ki. internetteki bilgilerin sadece derli toplu haline kitap diyoruz biz oysaki yurtdışında öyle mi? for dummies serisi var mesela süper, en dummy olanın anlayacağı şekilde. netten bulup indirin derim ben.ama ingilizce

Geri