Geçen ay yatan maaşım

Kodla Büyü

erdem175

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hocalarım geçen ay ayın 15inde yatan maaşım 200 küsür lira fazla yatmış okuldan bana söylenen kbs iki kat hesaplamış falan filan fazla anlamıyorum bunu nasıl başarıyorlar merak ediyorum sonrada beni borçlu kişi çıkarmak için işlemler yapılıp para geri ödenecekmiş böyle şeyler hep beni buluyor.Ek ders yanlış hesaplanırda ayın 15inde ki maaş çok ilginç başına bu tarz bir şey gelen oldu mu ? Geri ödeme faizleri hakkında bilgi verir misiniz?

bir aysa faiz işlememesi lazım aslında.. üstelik sizin hatanız değil.. errken farkedillmiş

bu fazla yatan parayı ben nasıl geri ödücem, maaşımdan otomatik mi kesilecek yardımcı olursanız sevinirim

hocam askere gittiğimde benzer bir durum yaşamıştım o para muhtemelen maaşınızdan kesilmez bağlı olduğunuz ilçeye elden yatırmanız gerekir diye biliyorum.Yine de bir arayın ilçe memi onlar yönlendirsin sizi

okuldan kişisel borç bir şeyi çıkarmamız lazım onu çıkarıcaz dendi bana ama bunun faizi ne kadardır hocam hani öyle derler ya hep fazla parayı devlet faiziyle alır gibisinden

Geri