Gaziantepte Formatörler Yazın Çalışmayacak-mış

Kodla Büyü

the_myth

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okul müdürümüz temmuz ayı görevlendirmeleri için başvurular ne zaman başlıyacak diye aramış şube müdürünü. oda geçen sene sıkıntı yaşandığı için bu sene yazın görevlendirme yapılmayacağını, görevlendirme başvurularının 5-12 eylül arasında alınacağını söylemiş. iyi mi oldu kötü mü oldu bilemiyorum. ama en azından yaz tatilimizi yaparız. :)

formatör olarak okula gitmezsin ama yine bütün işleri yaparsın veya bütün işler eylülde birikmiş olarak karşımıza çıkar. Bu işten ben bizim karlı çıkacağımızı düşünmüyorum.

ANTEPTE FORMATÖRLÜK YAPILIYOR DEĞİL Mİ? TAYİNLE GELMEYİ DÜŞÜNÜYORUM DA...

muhalif33' Alıntı:
ANTEPTE FORMATÖRLÜK YAPILIYOR DEĞİL Mİ? TAYİNLE GELMEYİ DÜŞÜNÜYORUM DA...
yapılıyor hocam. geçen sene yazında görevlendirme yapılmıştı ama bu sene görevlendirmeler eylül ayının ortalarından başlayacakmış.

yolcu.19' Alıntı:
formatör olarak okula gitmezsin ama yine bütün işleri yaparsın veya bütün işler eylülde birikmiş olarak karşımıza çıkar. Bu işten ben bizim karlı çıkacağımızı düşünmüyorum.

hocam yaz tatili yapmış olunacak ama bence kâr bu :+1:

ilk görevlendirme eylülde yapılacaksa, 2. görevlendirme ocak başında mı yoksa şubatta okullar açıldığında mı yapılıyor... öğrenim özrü ile şubatta gelebilirim. formatör olabilirmiyim???

muhalif33' Alıntı:
ilk görevlendirme eylülde yapılacaksa, 2. görevlendirme ocak başında mı yoksa şubatta okullar açıldığında mı yapılıyor... öğrenim özrü ile şubatta gelebilirim. formatör olabilirmiyim???
hocam normalde resmi olarak görevlendirmeler 6 aylık periyotlar halinde olur.yani 01 ocak-30 haziran ile 01 temmuz-30 aralık olur.yani eylüldeki görevlendirmeleri 30 ocak tarihi ile yapacaklar 01 şubatta 2. görevlendirmeler başlayacak.ikinci döneme yetişirseniz olurmu bilmem amma sizin aralık ayı içerisinde gelmeniz lazım.saygılar

Geri