GAZİANTEP BİL. REH. ÖĞR. SORUNU--ÇÖZÜMÜ

Kodla Büyü
ogasbes' Alıntı:
merkezdekilere hayırlı uğurlu olsun inşallah gelecekte bir gün bizim ilçe de dolar dua edelim bakalım...

hocam siz hangi ilçe ? birdahiki toplantıya kesin katılım gerçekleştirin inş 11 şubattaki görevlendirmeye antep genelinde sorunsuz girmek için sistemli çözüm önerileri üreteceğiz.

cümleten hayırlı uğurlu olsun hepimize. başta gönüllü öğretmenlerimiz olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler :alkis: :alkis:

Serdar Bey'i tüm arkadaşlar adına aradım ve teşekkür ettim arkadaşlar. Şunu siz de görmüşsünüzdür ki; yapılan toplantılar sonrasında ve Serdar Beyin çabasıyla bu görevlendirmeler yeniden yapıldı.

Aralık ayının ortasında II. dönem görevlendirmeleri için yeniden toplantı yapılması planlanmaktadır. Gruba üye olmayan kişilere de tam tarih açıklanınca ulaşmaya çalışacağız.

Hayırlı olsun...

Bundan sonraki yapılacak toplantının resmi bir toplantı olması çok daha iyi olacak arkadaşlar. İl koordinatörümüzün bu toplantıyı resmileştirmesini istiyoruz.

evet biliyorum ama bize o okulları yazdırırken yemek sözü verenler çay sözü verenler vardı hepsi hava oldu :). Hepsi iş bitene kadarmış. İkinci raundla görüşürüz BT Öğretmenleri :)

achillus' Alıntı:
ogasbes' Alıntı:
merkezdekilere hayırlı uğurlu olsun inşallah gelecekte bir gün bizim ilçe de dolar dua edelim bakalım...

hocam siz hangi ilçe ? birdahiki toplantıya kesin katılım gerçekleştirin inş 11 şubattaki görevlendirmeye antep genelinde sorunsuz girmek için sistemli çözüm önerileri üreteceğiz.

islahiye hocam. bizim ilçenin dolması imkansız 4 tane lise var ve 3 tane bilişimciyiz. sadece bir kişi görevlendirme istedi ve ona çıktı. bu arada yeni öğretmen gelmeyeceğine göre ne yapabiliriz bilmiyorum.

normali yazının okula gelmesi ve daha sonra gidip göreve başlanması ama şu an ki görevlendirme listesini çıkarıp ismimizin olduğu yeri belirtip gidipte başlayabiliriz her ikisi de olur çünkü görevlendirme 19 kasım itibarı ile başlıyor

ysahin' Alıntı:
normali yazının okula gelmesi ve daha sonra gidip göreve başlanması ama şu an ki görevlendirme listesini çıkarıp ismimizin olduğu yeri belirtip gidipte başlayabiliriz her ikisi de olur çünkü görevlendirme 19 kasım itibarı ile başlıyor

Yaziyi beklemeyi dusunuyorum veya okulu arayabiliriz de bilmiyorum gittigimiz okulda goreve basladi yazisini vermeleri gerek degilmi

hani fiili anlamda gidip başlanılır resmi işlemler sonradan da yapılabilir. ya da bekleyeyim yazı gelsin öyle giderim de olur ki daha sağlam bence

herkese hayırlı olsun arkadaşlar görevlendirilen.Ben de şehitkamil'de çalışıyorum ve listede adım yok tercihlerimi daha önce usule uygun yapmıştım halbuki

arsenikkk' Alıntı:
herkese hayırlı olsun arkadaşlar görevlendirilen.Ben de şehitkamil'de çalışıyorum ve listede adım yok tercihlerimi daha önce usule uygun yapmıştım halbuki
Hocam okulunuzda aktif bt sınıfı var mı?

:) herkese hayırlı olsun. Yav idareciler beni öldürecek sitede yazı var diyorum hala bize gelene kadar müzik dersine girecen diyorlar , umarım en kısa zamanda yazılarda gelir :)))

colorhand hocam millet yerinde başladı bile göreve :p biraz geç baktın herhalde :)

muhammed' Alıntı:
Serdar Bey'i tüm arkadaşlar adına aradım ve teşekkür ettim arkadaşlar. Şunu siz de görmüşsünüzdür ki; yapılan toplantılar sonrasında ve Serdar Beyin çabasıyla bu görevlendirmeler yeniden yapıldı.

Aralık ayının ortasında II. dönem görevlendirmeleri için yeniden toplantı yapılması planlanmaktadır. Gruba üye olmayan kişilere de tam tarih açıklanınca ulaşmaya çalışacağız.

Hayırlı olsun...

ZATEN HOCAM BAŞVURULARDA HERKESİN İLTİŞİM ADRESİ VAR.ULAŞILMAYACAK KİŞİ YOK YANİ.

sunas' Alıntı:
evet biliyorum ama bize o okulları yazdırırken yemek sözü verenler çay sözü verenler vardı hepsi hava oldu :). Hepsi iş bitene kadarmış. İkinci raundla görüşürüz BT Öğretmenleri :)
Ayıp ayıp ne çabuk unuttun lise grubuyla içtiğin çayı... :)
Yemek sözümüz söz ne zaman istersen...

muhammed' Alıntı:
sunas' Alıntı:
Ayıp ayıp ne çabuk unuttun lise grubuyla içtiğin çayı... :)
Yemek sözümüz söz ne zaman istersen...

Aman ne cay ne cay :) ben anlamam kardesim laflara karnimiz coktan doydu hafta sonu mangal keyfi isteriz Mehdi bey...

arsenikkk' Alıntı:

hocam sizin muhtemelen başvuru formunuz ile ulaşmadı...Eğer toplantı yapıldıgında aranmadıysanız kesin olarak kurumnetten gönderdiğiniz başvuru ile ulaşmamıştır.benimde başvuru ulaşmamıştı neyseki toplantı yapılacagı zaman listede ismimi görmeyince durumu erken farketim ...

Şahsen benim güvenim kalmadı Gaziantep MEB e. oyalıyorlar madem görev onayı alındı, yazı neden gelmez.

Geri