GAZİ ÜNİVERSİTESİ [ ESEF ]

Kodla Büyü
BENDE GAZİ ESEF 2006 MEZUNUYUM. ŞU AN İZMİR BERGAMA ANADOLU MESLEK VE KIZ MESLEK LİSESİNDE ÇALIŞIYORUM

o kadar kastılarki pascal için ne oldu yani okullarda pascalla programmı yapıyoz yada o devşirme öğretim görevlisi fortrandan milleti bıraktıda noldu. yada o okutman 13 hafta derse gelmedi 14. hafta geldi dökümanları verip haftaya finalsiniz deyipde milleti dersten bıraktıda noldu. Değişen bişiy yok çünkü bunların kafaları değişmiyor. Yazık yeni gelen gençlerimize. Çok yazık.

Re: bende

rizarikan79' Alıntı:
98 girişliyim. Halen o k.çükali ordamı ya :lol:

Duyduğuma göre orda değil. Telekominikasyon Kurumuna geçmiş... Bu arada merhaba. Uzun bir aradan sonra sesini duymak güzel...

merhaba arkadaşlar. ben murat sarıöz. esef 2006 bilgisayar öğretmenliği mezunuyum. simdi istanbulda çok prog. bir lisede çalışıyorum.

aysegul_ao' Alıntı:
arkadaslar esefden birilerini görmek güzelde ben 1996 mezunuyum. yokmu o tarihlerden bi mumya:)
Merhaba hocam. Ben de 1996 ESEF Bilgisayar mezunuyum. 5 sene Kayseri'de çalıştıktan sonra 2001'den beri de İstanbul'dayım yani memleketimde. Siz neredesiniz, neler yapıyorsunuz? Başka kimler var haber alabildiğiniz??

Görüşmek üzere.

Engin Niyazi ERGÜL
Bilgisayar Öğretmeni

engin.ergul@bilgeadam.com
enginniyazi@gmail.com

selam arkadaşlar en yeniniz benim galiba gazi esef 2007 mezunuyum şu an kütahya tavşanlı anadolu ticaret lisesinde öğretmenim. Yalnız olmadığını bilmek güzel... :D

hadi bakalım bende esef mezunuyum. unutmadım projeyi zafer hocaya göstermek için bilgisayar kasasını günlerce okula götürüp getirdiğimi. ne günlerde be o günler. arudaya slm olsun. Nasıl gidiyor hayat :)

Küçükali gitti
Zafer Hoca doktoraya geri döndü
Doğan Çalıkoğlu bu sene 50 küsur kişiyi bıraktı son sınıfta hem de yaz okulunda da açmadı hepsi sakarya ya gitmek zorunda kaldı. Bol bol dua aldı kendisi
merak ettiğiniz hoca varsa yeni geldim sayılır sorun lütfen...
bu arada okul artık beşevlerde değil gölbaşında şubat ayı itribariyle taşınmış bulunuyoruz
yeri fena değil ama uzak...

Kardeşim Yavuz selamını aldım..ve a.selam..
Özlettin lan kendini...Önceden arardın, Ama evlendin çaldırır oldun ..
Sonra bebeğin oldu..Hiç aramaz oldun..
Lan sen hayırsızsın bee.Az çile çektik o okulda...sen,ben ve sarı..
kendine iyi bak..saygılar...

Geri