GAZİ ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
selam arkadaşlar bende 2006 BÖTE mezunuyum
Buralarda tanıdk yüzler görmek ne de güzelmiş, Mustafa'nın süper karizma çıkmış olması benim de dikkatimden kaçmadı söyleyim bende. :D
Nasılsınız, nerelerdesiniz.
Ben Ankara Akyurt'tayım hala :?

2004 Bote mezunu olan Hasan ve Fatih Merhaba. Sizlerede Merhaba Gazi Bote mezunu arkadaşlar. Ben Alper Tunga. Fatih görüşmeyeli uzun süre oldu kardeş. Fatih Gülen sensen:) Hasan senlede Tertip olduk zaten. Hepinize Bilişim Teknolojileri (!) dersinde başarılar.

2004
Zehra, Ayşegul, Alper hoş geldiniz. Sizleride burda görmekten mutlu oldum.

En son Alperle askerde görüştük, aynı odada aynı ranzada yatıyorduk. Vay be ..

Hasan Formatörlük hayırlı olsun.Askerlik iyiydi ya. Plan yok. Basamak yok. Bolca dondurma, Kola, Çay vardı.Marmaristen Maraşa selamlar.Kardeş. Tatile bekleriz.

İnşaalalh, Marmaris benim gibi adamlara yaramaz, Seni Sivas'ta, olmassa Kayseride ziyaret ederim.. Sen gel buralara
Askerde dondurmayı bol bol yedik ama burdaki kadar güzel olmuyor.. Çatal kaşıkla dondurma yemek daha güzel oluyor.

Tamam be Hasan. Kayseride olur. Cumhurbaşkanımızda oldu. Sırtımız yere gelmez.
Bu arada Diploma alan arkadaş varmı GAzi Bote olarak...Teşekkürler.

slm arkadaşlar ben de GAZİ BÖTE denim ve 2006 mezunuyum yalnız bi sorum olcak bu KOMPITER KİM acaba? 2006 mezunuymuş bi hatırlayalım sınıf arkadaşımızı değil mi?
BARAN...

hh' Alıntı:
slm arkadaşlar ben de GAZİ BÖTE denim ve 2006 mezunuyum yalnız bi sorum olcak bu KOMPITER KİM acaba? 2006 mezunuymuş bi hatırlayalım sınıf arkadaşımızı değil mi?
BARAN...

kompiter denilince aklıma 2004 bekir geliyor?? nedense?

Herkese selam !

Gazi Böte 2006 mezunuyum. Gazi Böteliler Object Oriented 'ı bilmeyen var mı ?

hh' Alıntı:
BARAN...

Mehmet Çağlar olması lazım :D

o objekt oryentıd ın sadece adını hatırlıyorum onu da ancak bu kadar:D :D
daha bişey yazmama gerek yok sanırım ;)
bu arada herkese merhaba fatmacım sen de hoşgeldin hiç görüşemiyorduk bak burası ne güzel oldu değil mi??

Geri