Galaxy ace kullanan var mı

Kodla Büyü
Kullanmadım fakat 2 gündür ben de yoğun bir şekilde araştırıyorum ve Ace yerine Ace 2 ya da Galaxy Wave'in daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. İşlemcisi falan zayıf Ace modelinin sanırım.

Bir aydir galaxy wonder i8150 modelini kullaniyorum. wifisinin cekim gucu pek yeterli degil ama cok kotude sayilmaz. wifisi sorunlu ayni kablosuz hatta baglaninca bi sure sonra hatti unut ve yeniden baglan desenizde yada ayarlari sifirlasanizda ip adresi aliniyor yaziyor fakat saatlerce beklesende alamiyor :-( birde nette gezerken araya baska uygulamalar karistirirsan yada ana ekrana donmesini istersen bazen cok kasiyor. zil sesi pek duyulmuyor.titresimde Allaha emanet durumda.bikez dusurdum ekrani amoled olmadigi icin saglam bisey olmadi fakat amoled ekran olmadigi icin parlaklik ve canlilik gun isiginda kullanirken iyi degil
menuleri cok kullanisli. hat uzerinden internette sorunsuz calisiyor ve hizli. tasarimi bence guzel ve cok hafif olmasi cok guzel. ben birtek wifisini begenmedim. bazen kasinca sinir oluyorsun. islemci ram gibi ozellikleri bence fiyatina gore cok iyi. hatta 1000 tlnin ustunde olup bu islemciye sahip olmayan o kadar twlefon var ki. genel anlamda cok memnunum bide wifisi iyi olaydi tadindan yenmezdi:) 730a almistim

galaxy wonder tavsiye ederim ace yerine. en basiti çözünürlükte fark gözle görünür şekilde. işlemcisi de artısı. kampanyadan bimeksten 650 ye aldık arkadaşa.

ben 2 yıla yakın kullanıyorum.Sizin ne şekilde kullanacağımızı bilmiyorum ama 5-6 uygulama,facebook,twitter ve birkaç tane oyun işimi görür derseniz..kesinlikle tavsiye ederim.hız yönünden bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.Bu modellerin en büyük sıkıntısı şarj süreleri.benim telefonum 5830 sürekli kullandığım zaman 1 gün bile dayanmıyor şarjı ama 5830 i modellerinin daha iyi olduğunu biliyorum.fiyat/performans açısından hala piyasadaki en iyi telefonlardan biri olduğunu düşünüyorum.

Şubat ayından bu yana kullanıyorum şarj dışında çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum. galaxy ace 5830i

galaxy ace in ram i ve dahili hafızası fazla uygulama yükleyecekseniz yetersiz gelecektir. ekran kartı basit oyunlar için yeterlidir. bir angry birds oynarsınız. ama combat arms gibi oyunlar oynayamazsınız. 20 mb lik 10 ya da 11 uygulama kurarsanız telefon mesaj vermeye başlayacaktır yerim az diye. ram olayına değinmeyeyim bile. ama basit uygulamalar yüklerim, oyun oynamam ya da basit oyunlar oynarım derseniz şarjı da (ki bu genel problemdir ) problem etmezseniz güzel telefondur.

Yukarıda saydıklarım sizin için problem olacaksa sony nin xperia modellerine, samsung un wonder ı na bakmanız daha iyi olacaktır. 2. el sorun olmaz derseniz temiz bir motorola atrix ya da samsung s ve s2 bunların hepsinden de iyi olacaktır.

Geri