Güvenlik kamerası Tavsiyesi

Kodla Büyü

2011bilgisayar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Evimizin Güvenlik kameraları yıldırımdan dolayı yandı.Kameraları yenileyecegiz.Bu işin içinde olan yada güvenlik kamerası alıp memmun kalan arkadaşımız güvenlik kamerası tavsiyesinde bulunabilir mi acaba rica etsem.

Hocam IP kameramı yoksa DVR yada PC ye kayıt yapacak mı? Nasıl bir şey bakıyorsunuz?

Bir arkadaşımıza aldık, oldukça memnun.
Xiaomi Smart Camera - C200

DAHUA HİKVİSİON SECUZİ markaların lensleri bildiğim kadarıyla gayet iyidir. görüntü kaliteleri yüksektir.

Hocam tam karar veremedim.Bir ara ip kamera düşündüm ama o da internet olmadığında sıkıntı olur diye düşündüm. Sizin tavsiyeniz hangi yönde olur
Hocam IP kamera mantığı sadece ortamı canlı olarak uzaktan seyretme özelliğidir bildiğiniz üzere bu kameralarda ayrıca zaten 256 gb kadar görüntü kaydetme desteği var. Böylece internet olmasa bile kayıtları belli periyotlarda hafıza kartından çekip izleyebilirsiniz. Birde bunlarda 360 derece yatat, 160 derece dikey görüntü kaydı var. Yani bir odaya veya dış ortama kurduğunuzda hemen hemen kayıt altına alınmayan kör nokta kalmıyor. Gece görüş özelliği de ayrıca avantaj.
Bizim arkadaşımız çozuğuna bakıcı tuttu, o sebeple İP özelliğini de kullanıyor. Çocuğunu istediği zaman canlı olarak görebiliyor.

Geri