Görevlendirme Yazım Geldi Ancak göreve başlatmıyorlar

Kodla Büyü

raco38

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ilden görevlendirme yazım geldi. Ancak okul müdürü yerine öğretmen gelinceye kadar ayrılma yazını yazmıycam dedi. Bende İlçe de şube müdürüyle görüştüm oda aynısını söyledi. İl formatörünü aradım tamam biz ilçeyi ararız dedi. Yazım geleli 3 gün oldu ancak biz hala göreve başlıyamadık. Ne yapmam lazım

Bizzat tanışmamıssanız ve gidebiliyorsanız ile gidip ildeki koordinatörle yüz yüze konuşun... Gidemezseniz işin peşini bırakmayın, telefonla sakin sakin derdinizi açık seçik anlatın (zaten görevlendirmeniz çıktıysa gereğini yapmaları gerekir.)... Bu arada okul müdürünüzle siz konuşmayın-gerilim olmasın-... onlar konuşşun diretiyorsa...eni konu çözülecektir sorununuz. Araya müdürünüzle diyaloğu iyi olan birini(bir şube müdürü filan) devreye sokup aratabilirler...

sana yazıyı 15 gün beklettikten sonra tebliğ edebilir. bu zamana kadar bileğinin hakkıyla geldin bundan sonra torpil bulup halletmen lazım gelecek heralde. bizim yazılar gelmedi daha ama aynı sorun bendede olacak gibi. her şeyin hayırlısı.

İyide arkadaşlar müdürde haksız değil ki;
ama tepkisi yanlışkişiye
dönemin ortasında, öğretmen dersi bırakıp gidecek
yerine öğretmen bulması çok zor
bence de uygulama biraz yanlış
bu işler için dönem sonu beklenmeliydi
bende görevlendirildim ancak dönem sonuna kadar derslerime gireceğim inş.

mustafayildirim' Alıntı:
ama tepkisi yanlışkişiye

sizin müdürde görevlendirme yazinizi sakliyor mu? Mesele derse girip girmemek değil. Tavır önemli. Ayrica 15 gün sonra sizi eğitime alırlarsa bakanlık yanlış yapıyor. Ben okulu bırakıp kursa gidemem mi diyeceksiniz çok merak ettim.

Bazı şeyler bizi aşıyor hocam. Önemli olan tavırdır. Ben de okuldayım. Projelerim çalışmalarım var. hazirana kadar okulumda kalacağım ama müdürüm görevlendirme yazımı vermeseydi görevlendirmeyi aldığım anda okuldan ayrılırdım

Yok derse girecek mi girmeyecek mi! Şu kurs başlasa da millet rahatlasa artık. O zaman bu dinozorlar ne yapacak acaba? Kursa gitmeyin mi diyecekler?

mustafayildirim' Alıntı:
ama tepkisi yanlışkişiye

Ya tamam dönem ortasında öğrencileri öğretmensiz bırakmak doğru değil ama bunu Meb hiç düşünmedimi ki dönem ortasında böyle bir uygulama yaptı. Üstelik Valinin olur dediği bir şeye müdür hayır olamaz diyebilirmi?.
Hadi bunları bir kenara bıraktık bu saatten sonra ben derse girsem bile ne kadar verimli olabilirim?

Benimde göreve başlama yazım geldi ama benim müdürde derse girmemi istiyor :). Hak veriyorum biraz lakin dersi verebilecek ekdersi az olan çok öğretmenimiz var. Bizlere ekstra ibr para ödemediği için devleti zarardan kurtarıyor sanıyor galiba.
Neyse ayın 14'ünde Ankara'ya gidince 2 hafta kendi girer artıkın :).

arkadaşlar benden aynı durumdayım. görevlendirmem yapıldı. yazım geldi. ama müdür göndermek istemiyor. bu durumda müdür haklı, bende haklıyım, haksız olan birisi varsa milli eğitim kardeşim yerime gelecek adamı ayarla benim yazımla o öğretmeni birlikte gönder hiç bi sorun olmasın adamlar beni görevlendirdiler ama kendilerinin haberi bile yok neymiş efendim müdür öğretmen isteme yazısı yazacakmışta o yazıyla öğretmen görevlendirecekmişler müdüre yazıyı yazdırdık elden götürüp ellerine verdik.bekleyelimki öğretmen gelsin ...........
hadi hayırlısı bakalım burası TÜRKİYE her zamanki gibi her şey itip kakmayla gidiyor bakanlıktan telefon gelecekte beyfendiler popolarını kaldıracaklar bekleyelim görelim

Geri