görevlendirildim ama okulumda derslere giriyorum ve denge tazminatı yinede kesildi.

Kodla Büyü

zagors

Üye
arkadaslar görevlendirilmemize rağmen okulda dersler bos geçmesin diye derslere girmeye devam etmekteyim. hatta fahri derslere girmek için dilekçe yazdım. ama derslere girdiğim halde denge tazminatı kesildi. aynı durumda olan var mı?

Hocam ister fahri olarak girin ister fahriye dengenizi muhakkak bozacaklardır. Çünkü artık Siz eğitici formatörsünüz. Etiketiniz değiştii. Maaşınızı yaparken etiketinize bakarlar icraatlarınıza değil.

zagors' Alıntı:
arkadaslar görevlendirilmemize rağmen okulda dersler bos geçmesin diye derslere girmeye devam etmekteyim. hatta fahri derslere girmek için dilekçe yazdım. ama derslere girdiğim halde denge tazminatı kesildi. aynı durumda olan var mı?

Hocam hangi ilde çalışıyorsun?

erolaguven' Alıntı:
Hocam ister fahri olarak girin ister fahriye dengenizi muhakkak bozacaklardır. Çünkü artık Siz eğitici formatörsünüz. Etiketiniz değiştii. Maaşınızı yaparken etiketinize bakarlar icraatlarınıza değil.

Özel sektörde olsakta eğitici formatör diyede formatör diyede bişeye gerek kalmazkine... herkes kendi işini yapar zaten.

Konuyu acan arkadasım derse girmenden dolayı sende bahsetmişin ya fahri olarak giriyosun resmiyet söz konusu değil yani. Dolayısıyla da dengen bozuluyor işte :)

Ben de pazartesi günü ilçe MEM'e gidicem. Acaba ne diyecekler merak ediyorum. Görevlendirme yazım gelmiş ama bu hafta raporlu olduğum için hiç gitmedim.

derse girdiğine göre ebitefo ya yeni başladın
başlayalı 2 gün olmadan
hiç maaş almadan nasıl kestiler
denge tazminatını?

zagors hocam girme derse..nasıl olsa kesiliyor..kendini yıpratma..

ama gene de vicdan bu, olan ezilen öğretmenlerimize oluyor.

yeni görev kabul edenler eminim şoktalar...ayrıca..hem derse gir hemde tazminat kesildin..işte eğitekin ilk dersii...söz ucar yazı kalır...
unutmayın yazuı önemlidir..

ben bitlisde çalışıyorum. Yeni eğitici oldum. Bende derslere giriyorum ama bende de kestiler. Üstelik ben resmi olarak giriyorum. Yani ben valilik onayını alırken derslere girmek kaydıyla onay alındı ve bakanlığa öyle gitti. Ama yine diyolarki eğitici formatörsün keseceğiz. Bende diyorum ki kesemezsini derslere fiili olarak giriyorum üstelik ders çıkışlarında milli eğitime gidiyorum. Buna rağmen kesiyolar. Haziran sonunda bırakıcam ama o kesilen parayı almak için ne yapabilirim bilmiyorum. Bakanlığa dilekçe yazdık 1.5 aydır gelmedi ne iştir anlamadım.

Geri