görevlendirildik ama okulumuzda derslere girmeye devam edicez

Kodla Büyü

zagors

Üye
il kordinatörünün bilgisi dahilinde su an ilçede yapacak fazla bir işimiz olmadıği için okulumuzda derslere girmeye devam ediyoruz. Acaba başka aynı durumda olan arkadaslar var mı?

Hocam yanlış anlamayın ama bence okulda derse girme yerine işinizi öğrenin. Tamam kolay görünebilir ama şuan yasal hakkınızı bırakıp işiniz olmayan başka birşeyle meşkulsunuz. Hatta daha doğrusu size Vali formatörsünüz diyor bir öğretmen derse girin diyor siz öğretmenin söylediğini yapıyorsunuz.

Hocam,otur hazirandaki uzmanlık sınavlarına hazırlan.Ne işin var artık okulda.Bence mevzuata aykırı iş yapılıyor.

sandokhai hocam bu hazirandaki sınav neyin nesi bi bilgi verebilirseniz evinirim...

seczey' Alıntı:
sizin amiriniz şu an şube müdürü
Sakın böyle bir yanılgıya düşmeyin amiriniz şube müdürü değil milli eğitim müdürü. Şube müdürüne yapılan işlerle ilgili bilgi vermekle sorumlusunuz.

Arkaşlar geçen seneye kadar direk İl yada İlçe Milli Eğitim Müdürüne bağlıydık. Ancak geçen sene (2007-1) gelen görevlendirme yazısına EBİTEFO'lar Bilişim ve Sınav Hizmetlerine görevlendirilir diye bir ibare eklediler. O yüzden şu anda Bilişim ve Sınav Hizmetleri Şubesine bakan Şube Müdürüne bağlıyız. Anlayacağınız 1. sicil amirimiz Bilişim ve Sınav Hizmetleri Şubesine bakan Şube Müdürüdür. 2. sicil amirimiz ise İl yada İlçe Milli Eğitim Müdürüdür.

Not: İsteyen arkadaşlar 2007-1 görevlendirme yazısına bakabilirler.

Saygılar...

Geri