FULL SÜRÜM OFFİCE 2013 ve ÜZERİ LAZIM ACİL

Kodla Büyü

timesgreen

Aktif Üye
Merhabalar. Yeni e posta sisteminin OUTLOOK kurulumu için OFFİCE 2013 ve üzeri Full program gerek. Bende ilaçlı OFFİCE 2010 olduğu için tüm okulda da şimdiye kadar OFFİCE 2010 kurmuştum. Fakat yeni e posta sisteminde de OUTLOOK 2010 a kurulum yaptım. Başarılı da oldu. Ama mailleri gönderip alıyormuş gibi görünüyor ama mailler gelmiyor ve gitmiyor. Test denemesi yaptık olmadı. Bu nedenle tatilden önce son gün olan yarın OFFİCE 2013 ve üzeri ilaçlı program bulmam gerek. Eğer elinde olan varsa ilacı ile birlikte GOOGLE DRİVE a yükleyip linki paylaşabilir mi acaba?

Office 2013 yada 2016 ilaca gerek var mı? Ben kurdum süreniz doldu mesajı verse de çalışıyor. Aynı winrar gibi.

Okulda tahtaya 2013, Bilgisayarıma 2016 kurdum çalışıyor 2 senedir.

Office 2013 yada 2016 ilaca gerek var mı? Ben kurdum süreniz doldu mesajı verse de çalışıyor. Aynı winrar gibi.

Okulda tahtaya 2013, Bilgisayarıma 2016 kurdum çalışıyor 2 senedir.
Hocam hengi sürümü kullanıyorsunuz. 2016 ProPlus kuruyorum düzenlemeyi kapatıyor. Sadece görüntüleyebiliyorum.

Merhabalar. Yeni e posta sisteminin OUTLOOK kurulumu için OFFİCE 2013 ve üzeri Full program gerek. Bende ilaçlı OFFİCE 2010 olduğu için tüm okulda da şimdiye kadar OFFİCE 2010 kurmuştum. Fakat yeni e posta sisteminde de OUTLOOK 2010 a kurulum yaptım. Başarılı da oldu. Ama mailleri gönderip alıyormuş gibi görünüyor ama mailler gelmiyor ve gitmiyor. Test denemesi yaptık olmadı. Bu nedenle tatilden önce son gün olan yarın OFFİCE 2013 ve üzeri ilaçlı program bulmam gerek. Eğer elinde olan varsa ilacı ile birlikte GOOGLE DRİVE a yükleyip linki paylaşabilir mi acaba?
office 2016 da çalışır mı acaba yeni eposta hocam?

Bizde de OUTLOOK 2016 kurulu. Başarılı bir şekilde yeni epostayı kurduk. Şİmdide test için mail göndermek istediğimizde gönderiyor. Fakat gelen yeni e mailleri almıyor.

Bizde de OUTLOOK 2016 kurulu. Başarılı bir şekilde yeni epostayı kurduk. Şİmdide test için mail göndermek istediğimizde gönderiyor. Fakat gelen yeni e mailleri almıyor.
Ben de şimdi son olarak OFFİCE 2021 kuruyorum. Bu da olmazsa artık yapacak birşey kalmadı. Tarayıcıdan kullansınlar..

Ben 2010 kullanıyorum mailler geliyor gidiyor. Başka okullar ve kendi mailim ile gönderdik geldi. Okuldan gönderdik diğer maillere gitti. Sorun yok. Mutlaka eksik veya hatalı bir durum vardır.

Bence işletim sistemi ile alakalı bir durum gibi. sistem windows 10 office 2007 de kurdum çalıştı.
sistem windows 7 office 2016 çalışmadı. Bir çözüm bulur diye bekliyoruz.

arkadaşlar windows7 bilgisayarlarda outlook çalıştırabilen oldu mu? idare bilgisayarlarına ha deyince format da atamıyoruz malum.

win10 yüklü bilgisayarımda office 2007 var. yeni mail sistemini kurdum çalıştı. 2007 en iyisi. ***** ve etkinleştirme gibi sorunları yok. kafa rahat

Buradan direkt olarak Office 2021 sürümünü indirebilirsiniz. Kurulumu yaptıktan sonra etkinleştirmek için PowerShell'i yönetici olarak çalıştırıp şu komutu girin:

Bash:
iex (irm https://massgrave.dev/get)

Gelen ekranda sırasıyla 2 ve 1 tuşuna basın. İşlem bitince Office sınırsız şekilde etkinleşmiş olacaktır. Hesaplarınızı güvenli bir şekilde girebilirsiniz.

Geri