ftp.meb.k12.tr ye bağlanabilyormusunuz şu an?acillll

Kodla Büyü

nurhayat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar acilen web sitesini güncellemem gerekiyor..meb ftp ye bağlanabiliyor musunuz

uff ya olacak iş mi bu, okula yazı geliyor web siteleri güncellenecek bugün acilen diyor...ama ftp ye bağlanılamıyor..bi de ben bt rehber öğretmeni de değilim işe bakkkk!! şimdi işten kaçtım zannedecekler :(

eski kurum kodu ve şifresiyle hiç biryere giremiyorum yeni kurum kodu ve şifre ile meb.k12.tr ye girdiğimde orada yeni ftp bilgileri falan çıkıyor.kurum web sayfanız oluşturulmamış diyor.sitemizi yeni ftp ye taşımamız gerekiyor sanırım ama eski siteye hiç bir şekilde ulaşamıyorum filezilla dahil. kul adı şifre yanlış diyor.acaba eski ftp adresleri iptal mi oldu arkadaşlar?

sedabote' Alıntı:
eski kurum kodu ve şifresiyle hiç biryere giremiyorum yeni kurum kodu ve şifre ile meb.k12.tr ye girdiğimde orada yeni ftp bilgileri falan çıkıyor.kurum web sayfanız oluşturulmamış diyor.sitemizi yeni ftp ye taşımamız gerekiyor sanırım ama eski siteye hiç bir şekilde ulaşamıyorum filezilla dahil. kul adı şifre yanlış diyor.acaba eski ftp adresleri iptal mi oldu arkadaşlar?
ben hala eski alanı kullanıyorum erişimde bir sıkıntı yaşamıyorum.

Hocam ben de eski kurum kodu ile eski siteye bağlanabiliyorum ama yeni sitede kullanıcı adı veya şifre yanlış diyor. Mebbis şifresi ile kontrol ettim kullanıcı adı ve şifre doğru. İl milli eğitime sordum onlarda birşey bilmiyorlar bakanlığa mail atacağım belki onlar çare bulur.

tam siteyi güncellerken kesildi saat 11.50 gibi. duyuru sayfasını güncelliyordum, değiştirirken eski sayfayı da silmiş açılmıyor şimdi

hocam internet sayfasında araçlar-internet seçenkleri-gelişmiş-pasif ftp kullan daki tiki kaldırın açılıyor...

arkadaşlar belki yeri burası değildir ama, ftp şifresini okul idaresi kaybetmiş. bulamadık o kadar bakmamıza rağmen. il milli eğitimden mi tekrar şifre talep edicez. kurumnetle felan yazı göndersek bize dönerler mi tekrar. yoksa bizzat gidip almak mı gerekir. bilgisi olan var mı acaba?

zdebre' Alıntı:
arkadaşlar belki yeri burası değildir ama, ftp şifresini okul idaresi kaybetmiş. bulamadık o kadar bakmamıza rağmen. il milli eğitimden mi tekrar şifre talep edicez. kurumnetle felan yazı göndersek bize dönerler mi tekrar. yoksa bizzat gidip almak mı gerekir. bilgisi olan var mı acaba?
aşağıdaki link den kurum kullanıcı adı ve mebbis şifresiyle girip, şifremi unuttum butonuna basacaksınız , hepsi bu kadar ama sunucuda bakım varmış, daha sonra deneyin.
https://okulwebyonetim.meb.gov.tr/login.php#t2

Geri