FT BTR kursu iptal olanlar

Kodla Büyü

niki77

Site Gezgini
Kurs yazdığım halde son anda aliaga da sayı yetersiz denerek iptal edildi.subat ta 100 saatlik belge olmadigi icin basvuru yapamayacak miyiz simdi?
Madem sayı yetersiz ki 18 kişi verdi en son baktığımda.neden bizi başka kursa kaydirmadilar.

Millet bana küfür etsin der gibi paylaşımda bulunmuşsunuz. :-1:

Birçok ilde durum böyle, öyle beklenen gibi diğer branşlar BTR'ye atlamadı. Adamlar zaten DYK'dan iyi ekders alıyorlar. Çok cazibesi yok bence şu anda(ek ders açısından)

Burası paylaşım yapmak için değil mi?neden insanlar kufur etsinler.sonuçta ben de bu iş için yıllarca emek verdim.kimseye saygısızlık yapmadim engel olmadim.ben varim diye atanamayan ya da görev alamayan da olmadı.branşım teknoloji ve tasarım ve norm fazlasiyim.bransimizda tüm branşlardan geçiş hakkı verdikleri için asıl biz maduruz.mecbur olmasam ve sevmesem zaten yapmam bt r öğretmenliğini.sadece benim basvurdugum kurs mu iptal edildi onu merak ettigim icin paylasim yaptim.kimsenin canini sikmaya niyetim yok

Bizim de başvuru iptal oldu hocam. 30 saatlik eğitimde teknoloji kullanım kursunu başarıyla bitiren ve sertifikası olanlar katilabilecekmis. Bakanlık bu şekilde istemiş. Katılamadık. Benimle birlikte başvuranlardan 9 kişinin şartları tutuyordu, onlarda bir sınıf olmadığı için önce reddedildi. Daha sonra başka bir ilçeye kaydırmışlar. Kurs başladı. Su an devam ediyor.

ben diğer branşların btr ye talip olmasına karşı değilim, bizim okuldaki matematik öğretmeni derse girmek istemiyor bu yüzdende btr istiyor, bende ona yardım etmeye çalışıyorum, hiç olmazsa çektiğim sıkıntıları anlayacak bir arkadaşım oluyor, o sabah ben öğlden sonra görev yapacağız, eğer görev almazsa okulun sorumluluğu tamamen bana kalacak, oda ekmek yesin ne olacak, sonuçta fatih projesi birgün bitecek bu bizim asli görevimiz değil.

Aliaga da da son baktığımda 18 kişi istekte bulunmuştu.kontenjan 20 kişi idi.2 kişi için 18 kişinin hakkını yediler.keşke bizi de başka ilçeye yonlendirselerdi.

niki77' Alıntı:
Aliaga da da son baktığımda 18 kişi istekte bulunmuştu.kontenjan 20 kişi idi.2 kişi için 18 kişinin hakkını yediler.keşke bizi de başka ilçeye yonlendirselerdi.
hocam torbalı da aynı durumda, 18 başvuru vardı, aynı sebeple iptal oldu. öğrendiğim kadarıyla sadece Karabağlar da açılmış.

Ben de norm fazlası bt öğretmeniyim ve evime 1,5 saat mesafedeki boş okula resen atandım. Hamileyim bebeğim olacak ben ne yapayım buyrun siz benim yerime btr olun o zaman

Guzelgunler' Alıntı:
Ben de norm fazlası bt öğretmeniyim ve evime 1,5 saat mesafedeki boş okula resen atandım. Hamileyim bebeğim olacak ben ne yapayım buyrun siz benim yerime btr olun o zaman

hangi ilde resen atama yapıldı hocam?

zodiac' Alıntı:
Guzelgunler' Alıntı:

hangi ilde resen atama yapıldı hocam?
İZMİR de 48 brans ogretmene ilce disi atama yapildi. Listede binlerce kisi var norm fazlasi sinifcilar tek. Tasarimcilar daha bir suru brans okul olmadigi icin kendi okullarinda ilcelerinde calismaya devam edecek en az 1000 kisi. Biz 48 kisi nin ne sucu var? uzun sure de evime yakin okullara gelemiycem belli degil. evime yakin okullarda da btr gorevi alamiycam. O okullarda benim yerime norm fazlasi teknoloji tasarim bransindaki arkadaslarin kursa katilip bu gorevi yapmasi daha hakkaniyetli tabi..

Guzelgunler' Alıntı:
atama mı görevlendirme mi? resen geçici görevlendirme yapamazlar diye biliyorum.

Diğer branşlar kesinlikle alamaz. Biz de bu görevlendirmenin kaldırılması için baskı yapıyoruz. Bu ızdırap herkes için bitecek Allahın izniyle. Sıkıntı yapmayın. Çok gereksiz şeyler dönmeye başladı bu görevlendirmede.

niki77' Alıntı:
Burası paylaşım yapmak için değil mi?neden insanlar kufur etsinler.sonuçta ben de bu iş için yıllarca emek verdim.kimseye saygısızlık yapmadim engel olmadim.ben varim diye atanamayan ya da görev alamayan da olmadı.branşım teknoloji ve tasarım ve norm fazlasiyim.bransimizda tüm branşlardan geçiş hakkı verdikleri için asıl biz maduruz.mecbur olmasam ve sevmesem zaten yapmam bt r öğretmenliğini.sadece benim basvurdugum kurs mu iptal edildi onu merak ettigim icin paylasim yaptim.kimsenin canini sikmaya niyetim yok
BENİMDE İPTAL EDİLDİ BİR DE kursada katılamıyorum 20 yılı geçtiği için hizmet sürem yani biz yaşlandıık artık işe yaramıyoruz denilimek istiyor pekş o zaman 20 yılda neden emekli olamıyoruz işe yaramıyorsak emekli edin 20 yılda haksızlıklarınn ardı arkası yok

Bizim branştan daha çok üzüldüğüm bir branş varsa o da Teknoloji ve Tasarım dır. Allah kolaylık versin hocam.

Geri