Fp-btr Görevlendirme İlleti

Kodla Büyü

btogretmeniyim

Site Gezgini
Arkadaşlar 13.01.2017 tarihinde okuluma fp-btr görevlendirmesi konusunda dilekçemi verdim ve okulum aynı gün üst yazıyla bağlı bulunduğumuz ilçe milli eğitime yolladı lakin il milli eğitimde kaynaklanan saçma sapan aksaklıklar nedeniyle ben 13.01.2017de dilekçe vermeme rağmen görevlendirme olurum 29.03.2017de ancak geldi. Aradaki dönemde ben normal yazım gelecekmiş şekilde hergün okula geldim lakin görevlendirilme yazımda 29.03.2017 onay tarihi olduğu için aradaki sürenin ek dersini alamıyorum. Bu benden kaynaklanmayan hatanın cezasını bu bölümü okuduğum için benim çekmem caiz midir ? Yoksa ilgili kişiler hakkında şikayette mi bulunayım fikirlerinizi rica edebilirmiyim ?

Hocam görevlendirme yazısı gelmeden göreve başlanmaz. Önemli olan yazının size tebliğ tarihidir.

Tüm il ya da ilçe mi böyle yoksa sadece sizin mi hocam? Tüm ilde böyle bir durum varsa birşey çıkacağını zannetmem ancak sadece size yaşatılmış bir durum varsa şikayet edip ihmali belirtebilirsiniz. Öyle bir durum varsa il koordinatörü ile görüşmekte fayda var.

selcuklu' Alıntı:
Tüm il ya da ilçe mi böyle yoksa sadece sizin mi hocam? Tüm ilde böyle bir durum varsa birşey çıkacağını zannetmem ancak sadece size yaşatılmış bir durum varsa şikayet edip ihmali belirtebilirsiniz. Öyle bir durum varsa il koordinatörü ile görüşmekte fayda var.

sadece bende böyle bi durum yaşandı, malesef problemin büyük bir kısmı il koordinatörü bazlı olduğu için ondan hayır yok.

bt.ogretmeni' Alıntı:
Hocam görevlendirme yazısı gelmeden göreve başlanmaz. Önemli olan yazının size tebliğ tarihidir.

Aynı şey benimde başıma geliyordu hatta yazı gelmeden seçmeli derslerimi de aldılar ama yazı gelmeden normal saatimde derslerime girdim

tek sen mi herkes mi.. görevlendirme alınırken okul başlangıc tarıhlerine gore almaya gayret ederler diye bılıyorum hep ole olmuştur bizde .. hangi il hocam bilmemde kötü olmuş

valilik onayı geldikten sonra okulda göreve başlama tarihiniz neyse o dikkate alınır. Valilik onayı geldi de okul beklettiyse hak talep edersiniz aksi takdirde bir hak talep edemeyeceğinizi düşünüyorum

Hocam öncelikle geçmiş olsun.
Bu tarz durumlarda Onay ne zaman size tebliğ edilirse ona göre çalışmaya başlarsınız.

Önceden onayı Valilikten aldıkları için genelde okulun ilk günü itibariyle baslatiyorlardi.yazıda örneğin şu tarihten itibaren diye belirtiyorladi ama artık kaymakamlık oluru verdiği için okula yazının geldiği günü baz alıyorlar.malesef bizdede bu dönem 1 hafta gecikmeyle geldi yazı

beni düşündüren durum; bu olay sadece bende yaşadı bu nedenle günümüzde yaşanan olaylar sebebiyle insanın aklına binbir türlü şey geliyor( kasıt mı var, fetö metö muhabbeti mi var vs...) her dönem başında bu tarz sorunları yaşamaktan gına geldi. Umarım bir an önce bilişimciler olarak online başvuru sistemine geçebiliriz, şahsen maddi ve manevi her dönem başında azar azar yıpratıyor. İstişare edip fikirlerini sunan tüm hocalarıma teşekkür ederim.

btogretmeniyim' Alıntı:
sadece bende böyle bi durum yaşandı, malesef problemin büyük bir kısmı il koordinatörü bazlı olduğu için ondan hayır yok.

Yine de kendisi ile görüşmenizde fayda var diye düşünüyorum hocam. Nedeni sorarsınız, daha dikkatli davranması gerektiğini anlayacaktır hemde. Ancak maddi telafi olayı için dava dışında bir dönüş alabileceğinizi düşünmüyorum. O da soru işareti tabi, uzun bir süreç olur. İnşallah bir daha karşılaşmazsınız böyle bir durumla.

bu yuzden her donem basinda il koordinatorlerinin basinin etini yemek gerekiyor. topluluktan ayri kalip kalmadigini kontrol etmek lazim, milletin keyfine kalinca kimse adam gibi is yapmiyor. gecmis olsun hocam.

Yarın da biri çıkar der ki "öğretmenlik fedakarlıktır hede hödö..." Kendisine faydası yoksa kılını kıpırdatmayacak memurlarla dolu memleket... Geçmiş olsun hocam inşalah hakkınızı alırsınız.

hocam yaz bimere. vaktinde başvurumu yapmışken neden sadece bana ayrı uygulama yapılıyor diye sor.

Geri