Fotoğrafçılık sitem

Kodla Büyü
Fotoğraflar çok başarılı hocam ellerinize sağlık acaba kategoriler olsaydı daha mı güzel olurdu bilemedim bir fikirdir sonuçta böylede çok güzel :)

dengem' Alıntı:
çok güzel... :+1:

teşekkürler hocam, sağolun.

habibocak' Alıntı:
Gayet başarılı. :+1:

teşekkürler.

anathema' Alıntı:
Fotolar bomba, Allah Pulitzer nasip etsin

Amin. Teşekkür ederim.

ugurkorkmaz' Alıntı:
merdivendeki çoçukların bulunduğu resim hoşuma gitti. Tebrikler. :alkis:

Teşekkürler. İstanbul Balat'ta gördüm onları. Her koşulda nasıl mutlu olunur gösteriyorlar sanırım. Her şeyi olup mutlu olmayan çocuklar da var, böyleleri de...

eddy57' Alıntı:
Fotoğraflar çok başarılı hocam ellerinize sağlık acaba kategoriler olsaydı daha mı güzel olurdu bilemedim bir fikirdir sonuçta böylede çok güzel :)

çok teşekkürler. aslında bir çok insan dediğiniz gibi yapıyor ama en kısa yoldan fotoğraflara ulaşılsın istedim. sağolun.

Hayırlı olsun hocam, site sade ve kullanışlı, exif bilgileri de olsa güzel olurdu bizim açımızdan :)

hocam bende fotograflarinizi begendim :+1: web sitesinizde katagori olursa daha hos olur hakkimda bölümü olabilir

Güzel görünüyor keşke biraz daha resim olsaydı diye geçirdim içimden

ogretmenozkan' Alıntı:
Hocam bu fotoğrafları yakalayabilen makine ne kadar

hocam ben d7000 kullanıyorum ama fotoğrafçılık konusunda en önemli unsur makine değilmiş, ben de zamanla anladım.
yine de yazayım 1500tl civarından başlıyor makineler...

sitede host hatası var an itibariyle hocam

Website not yet configuredServage.net Hosting Logo
The website you are trying to access is unknown in the system.

SeA_' Alıntı:
sitede host hatası var an itibariyle hocam

Website not yet configuredServage.net Hosting Logo
The website you are trying to access is unknown in the system.

siteyi yeni bir hosta taşıdım. instagram hesabımla eşleştirdim. böylece instagramda paylaştıklarım sitede yayınlanıyor. teşekkürler..

Geri