Formattan önce bir proğramın Setup'ını nasıl alabilirim.

Kodla Büyü

c_u_d_a

Üye
Merhaba arkadaşlar ;

Okulda idare bilgisayarı virüs çiftliğine döndü ne kameralar çalışıyor ne antivürüs tanıyor ne başka bişey. Format atıcam ama içerisinde bir ders dağıtım proğramı yüklü aradım bulamadım aynısını müdür illa bu olsun ben başka kullanamamm diyor acaba bilgisayarda kurulu bi proğramı setup dosyası olarak alıp daha sonra ( formattan sonra ) tekrar kurabilme imkanım var mı varsa nasıl yapabilirim. :?

Kulağa tersten uzanıyosun. extract edilmiş dosyaları setup etmeye çalışmaktansa ( ki bunun mümkün olduğunu sanmıyorum) programı söyle biz temin etmeye çalışalım.

:D hocam doğru diyosunda bulamadım BİLSA diye bir proğram e okuldan önce birçok okulda kullanılıyordu sanırım bnm müdür başka ders dağıtım proğramıyla çalışamıyormuş o yüzden formatlayamıyoz bilgisayrı

Hocam o şekilde yedeklemek biraz zor bende bilsayla baya bir uğraşmıştım. Başka bilgisayarda bilsa çalışmıyor aktivasyon istiyor. Bunun nedeni regedite kayıt eklemesi sanırım. Regeditten bu kayıtları yedekleyebilirsen belki olur herşeyi denemiştim ama regedit yedeklemesini denememiştim siz bir deneyin isterseniz.

Eğer yedeklemezseniz pc temizleme yoluna gidin. Bende geçenlerde bu şekildeki bir pc temizlemiştim. :)
guvenlik-antivirus-spyware-vs-f48/viruslu-sistemi-temizleme-1-gb-fazla-virus-sildim-t41102.html

Geri