formatörlük

Kodla Büyü

ayhancelll

Üye
arkadaşlar bizim okulda ikili öğretim yapılmakta ve haliyle bizde sabahtan akşama kadar durmaktayız tek öğretimli formatörlere göre daha fazla yıpranmaktayız... ikili öğretim yapacak olan idarecilere verilecek olan 8 saat ek ders ücretinden biz de yararlanacak mıyız...bilgisi olan var mı?

Hocam sen 8 5 çalışıyorsun. Sabah 7 de gelme akşam 18 de gitmek zorunda değilsin.

hocam tek öğretimli okullarda da 8-5 çalışılıo. çalışmayan arkadaşların idarecileri gerçekten idare ediyolar onları. misal ilk formatörlüğümde bu tip şeyleri idare edemeyen idarecilerim vardı. kendisi okulda olmasa da ben 5 e kadar beklerdim dağ başını

Mantıken düşünüldüğünde " Formatör öğretmenler kendilerinden sorumlu idarecilerin çalışma saatlerine uymaları esastır " yazıyordu görevlendirme formunda. O zaman yararlanacağız hocam.

Tabii mantık çerçevesinden bakınca böyle. Gerçekse formatörlük başlı başına mantıksızlık zaten :mrgreen:

nefertari' Alıntı:
Mantıken düşünüldüğünde " Formatör öğretmenler kendilerinden sorumlu idarecilerin çalışma saatlerine uymaları esastır " yazıyordu görevlendirme formunda. O zaman yararlanacağız hocam.

Tabii mantık çerçevesinden bakınca böyle. Gerçekse formatörlük başlı başına mantıksızlık zaten :mrgreen:
senin dediğine göre idarecin 5 gelirse sen de 5 gelirsin...

idareciler nöbetçi idareci dısındakiler 8-5 çalışırlar. resmi dayanağı da öyle mi bilmiyorum. dolaysıyla 8-5 çalışırsın. haa oyle diyorsan senin idarecin nöbetçi oldugu zamanda sen de nöbetçi olursun mantıken :))

nefertari' Alıntı:

" Mesai saatlerini aşmamak kaydı ile " yazılı bir ibare var, o yazının sonunda 8)

Effective61' Alıntı:
" Mesai saatlerini aşmamak kaydı ile " yazılı bir ibare var, o yazının sonunda 8)

Farkındayım bunun, yanlış anlaşılma olmasın ben mesai saatleri değişirse ek dersler de verilir bunu demek istedim. 8)

Bizimle ilgili yönetmelikte yer alan haftalık 18 saat ek ders ödenir kısmı değişmedikçe 18 saat almaya devam ederiz. Ne zaman ki idarecilere 18+8 verelim ve bunu formatörlere de yansıtalım deyip bunu yönetmeliğe eklerlerse o zaman alırız. Ama tahminim bize vermezler....

Açıkçası istemem. Şu an az da olsa idare ediliyoruz. O zaman ek ders ücretimiz arttı diye daha da göze batarız. Bizi rehber öğretmen gibi kabul etsinler. Parası batsın bu formatörlüğün

Geri