Formatörlük yenileme 2012 Eylül

Kodla Büyü

btnotlari

Süper Üye
Süper Üye
merhaba oncelıkle sunu sormak istıyorum formatorluk 1 temmuzda sona erıyor seneye ıcın basvuru ıcın ne yapmamız gerek yada mudurun ne yapması gerek bırde eylulde mı basvurucaz yoksa sımdıden mı basvuruyoruz ( yazın kalmak ıstemem)

şuan içi gelecek yılla ilgili birşey söylemek için çok erken sayın hocam.. eylül gibi belli olur onlarr..

Sorduğunuz sorunun cevabını şu an kimse bilemez hocam, bekleyip göreceğiz ama şahsi fikrim umarım hiç görevlendirme yapılmaz..

hocam yazı gelmeden başvuru yapmassın...ilk önce il yazı gönderecek ondan sonra...

melobady' Alıntı:
şuan içi gelecek yılla ilgili birşey söylemek için çok erken sayın hocam.. eylül gibi belli olur onlarr..
tesekurler hocam bızde normal ogretmen gıbı eve gıdebılcez degılmı sorun cıkmasında sonra tarıhı fılan gecmesın de ...

sağolun arkadaşlar ben yenı atandım ve dırekt formator oldum o yuzden başvuru tarıhı fılan geçmesın dıye bırde yazın eve gıtmek ıstıyorum okulda kalmak ıstemem ıns normal branscılar gıbı derslerımıze gırer cıkarbu sekılde baskasının elıne bakmayız bu sekılde ıdare ıle aran ıyıse ıyı yoksa ızdırap gıbı bısey

hocam yeni üye olmuşsunuz baya belli oluyor :)... il milli eğitimin sayfasını ve okullara gönderilen yazıları takip ederseniz oralarda duyuru yapılıyor... muhtemelen haziran 15 ten sonra duyurusu yapılır...

hangi ilde hatta hangi ilçede hatta ilçenin de hangi okulunda olduğunuz önemli. Uygulamalar bu kadar çeşitli çünkü maalesef....

baynadir' Alıntı:
hocam yeni üye olmuşsunuz baya belli oluyor :)... il milli eğitimin sayfasını ve okullara gönderilen yazıları takip ederseniz oralarda duyuru yapılıyor... muhtemelen haziran 15 ten sonra duyurusu yapılır...
ewt hocam baya bi yenıyım hiç hoş bişey değil bu formatörlük işi ya ek dersini filan ıstemıom normal bılgısyaar dersıne gırmek ıstıyorum herkesın derdını cekıyoruz ustune ustluk aksama kadar yatan ogretmen oluyoruz anlamadım okulda hocalar bı yandan dıgerlerı bı yandan walla derdımız bıtmez bızım ne dım allah kolaylık versın

hocam ilden ile değişir zaten formatörlük başvuruları.bazıları yazın görevlendirme yapar bazıları yapmaz

tmm hocalarım tesekurler bıseyler olustu kafamda artık allah sonumjuzu hayra getırsın

Geri