formatör öğretmenler, 15 saatin üstü ek üçret alıyorlar mı?

Kodla Büyü
arkadaşlar merhabalar
ben bu sene zorunlu olarak başvurusu yaptım geçtiğimiz tüm senelerde 3 veya 4 okula görevlendirildim artık bu durum çok üzdü beni. neyse başınızı ağrıtmayayım malesef bizim ilçede sorunumuz çok büyük
benim sizlere danışmak istediğim benim okulumda 11 saat dersim var görevlendirildiğim okulda 6 saat toplam 17 saat dersim var
bana kulup ve nöbet verdiler ve btr olacağım
ücretlendirme nasıl olur bana bilgi verir misiniz??
Eski bir Konuyu hortlamışsınız.
Nöbet tutabilmeniz İçin nöbetinizin olduğu gün derslerinizin dolu olması lazım.
Alabilirsiniz.+3
Kulüp ücretini de alabilirsiniz. +2
Taşrada görwvlendirme ücreti 1+8
18+2+3=23
Yanlız branşınız ne? Ortaokul BT dersinde dersler çift saat. Görevlendirme sırasında branş dışı ders verilmez.

En Son tarihli yazı en geçerli plandır.

Alabilirsiniz.+3
18+2+3=23
Yanlız branşınız ne? Ortaokul BT dersinde dersler çift saat. Görevlendirme sırasında branş dışı ders verilmez.

Alabilirsiniz.+3
18+2+3=23

Hocam İmam hatipte tek saat secmeliler
Bu hesaba göre 17 saatin de 2 saatini alır miyim

@arslan_1905 BTR görevlendirmesi devam ettiği sürece diğer ders görevinden ek ücret çıkmaz. Yukarıda @hasan hocanın da bahsettiği nöbet, kulüp, (varsa) egzersiz, (varsa) belletmenlik, (varsa) halk eğitim kursu, (varsa- ki bizim branşta yok) dyk gibi giden ek derslerden size uyanı alabilirsiniz, ancak ders için ek ücret olmaz. Zaten BTR komple haftalık derslerden gelecek ekdersi dolduruyor blok olarak.

Hocam İmam hatipte tek saat secmeliler
Bu hesaba göre 17 saatin de 2 saatini alır miyim
Hocam ister 6 saat derse gir ister 26 saat Btr isen haftalık 18 saat ek ders alırsın nöbetin varsa nöbet ücreti alırsın kulüp varsa kulüp ücretini alırsın 10 saate 1 saat planlama ücretini bile alamazsın ekstradan kurs,egzersiz bs bunları saymıyorum bunlarıda alabilirsin ama bunlarda da hafta içi veriyorsan ders saatin 15 saatin altındaysa 15 saate kadar olan kısmını maaş karşılığına sayıyorlar

Geri