Formatör arkadaşlar lütfen bir dakikanızı ayırır mısınız?

Kodla Büyü

mex02

Site Gezgini
arkadaşlar,
geçenlerde yazdığım gibi okulumda 8 saat ders olduğu için norm fazlası görünüyorum. formatörlük için dilekçe ile başvuru yaptığımda müdür de bana norm fazlası olduğum için formatör olarak görev alamayacağımı yazmış. sizden rica etsem; il, ilçe, okul ve ders sayınızı yazar mısınız? ders sayısı az olsa da formatörlük için başvurabileceğime emsal göstermek istiyorum.

şimdiden hepinize teşekkürler ....

hocam ben yozgat'ın çekerek ilçesinde YİBO 'da çalışıyorum. sizin gibi 8 saat dersim var. Geçen sene formatördüm bu yıl da dilekçemi verdim yine olacağım.

Benim okulumda ikinci kademe toplam 9 sube var yani benim normalde 9 derse girmem lazim. Ama bizim mudur 4 ve 5 lere de secti BT dersini ve 15 saat oldu. 4 ve 5 lerde kaldirildi secmememiz lazim dememe ragmen secti mudur.

hocam benimde 8 saatim var ben başvurdum. sonucunu bekliyorum. Başka bir arkadaşım geçen yıl 3 dersi var ve formatör olmuştu. bu yılda başvurdum olacak yine diyordu .Formatörlüğün ders sayısı ile ilgisi yok.

hocam bunları sadece ek olarak göterecem resmi yazı içerisine. eindoforat ve orlin hocalarım, ilçeleri ve okulları da yazar mısınız lütfen?

Ayrıca arkadaşlar formatör görev talep formunun bazılarında müdürün imza kısmı var bazılarında yok ? anlamadım, hangisi geçerli?

İlgi c dir sizin olayınız sokun müdürünüzün gözüne geçen yıl sıfır dersle formatördüm bu yıl 3 saat var, ders var da siz mi girmiyosunuz? hayret bişey yaa neydi pıçak var mı pıçak

mex02' Alıntı:
arkadaşlar,
geçenlerde yazdığım gibi okulumda 8 saat ders olduğu için norm fazlası görünüyorum. formatörlük için dilekçe ile başvuru yaptığımda müdür de bana norm fazlası olduğum için formatör olarak görev alamayacağımı yazmış. sizden rica etsem; il, ilçe, okul ve ders sayınızı yazar mısınız? ders sayısı az olsa da formatörlük için başvurabileceğime emsal göstermek istiyorum.

şimdiden hepinize teşekkürler ....
Hocam hepimiz senin durumundayız ders yok yani taş çatlasa %5 15 saat dersi olan çıkar diğerlerimiz 6-9 saat derse giriyoruz ve ben dahil bir çok arkadaşımız formatörlük için başvuru yapmadığımız halde formatör olarak görevlendirildik. senin müdür k ı ç ından uydurmuş
birde bildiğim kadarıyla başvuruları il veya ilçelere yapıyoruz müdür kabul etmiyorsa il'e git gerekirse müdürü şikayet edersin

Sn Mex02 hocam bakın ben 3 yıldır formatörlük yapıyorum.Şimdi norm fazlalığı gibi bir durum söz konusu değil.Siz maaş karşılığı kadar derse girebilirsiniz.Müdür Bey size ders verebilir.Eğer ders yoksa siz hiç derse de girmezsiniz.Zaten yönetmelikte "maaş karşılığını dolduramayan BT öğretmenleri formatör öğretmenl olarak görevlendirilir." ibaresi mevcut.Dolayısıyla bu iş müdür'e de kalmış birşey değil.Zaten görevlendirilme ilçe MEM'in teklifi ile il MEM ve Valilik oluru ile görevlendirilmeler oluyor.Yani siz maaş karşılığını doldurmasanız bile, -hatta hiç derse bile giremeyebilirsiniz- formatör olarak görevlendirilirsiniz.Bilginize...

Branşınız bilgisayar ise o kadar. başvurunuzu yapın resmi olarak üst yazınızla ilçe meme gönderin yada il mem. engellerse resmi yazı isteyin verirse mahkemeye verip anasını aglatın bakın bundan sonra dilekçenizi o dolduracak....

hocam benim geçen yıl hiç dersim yoktu ara dönemde geldiğim için yinede formatör oldum..

Hocam uşak ilinde yaklaşık olarak 3 de arkadaşımızda sizin gibi norm fazlası ama formatör görevlendirilmeleri yapıldı ama bu görevlendirmeler illerin emrine bırakıldığı için işte böyle keyfi durumlar çıkıyor allah kolaylık versin

Geri