formatör 29 ekim pano görevi hk...

Kodla Büyü

glimmer

Süper Üye
Süper Üye
selam arkadaşlar öncelikle hepinizin cumhuriyet bayramı kutlu olsun.
29 ekşm için tören komitesindeydim panolardan sorumlu yazmıs müdür baş yar. kadın takmıs durumda anlayamadığım şekilde ugrasıo benle.
bu seene bu okulda yeniyim. formaörüm... ben panoları düzenledim ama begenmedi. değiştirmemi söyledi. türkçe öğretmenimiz de (tören komite başkanı) cocuklara güzel bişiler yaptırdı onun istediği gibi. bugün kutlamlatdan sonra bana yarın odama gel konusalım ddi. muhtemelen fırça atma çabasında. 60 yasında bi kadına karsı saygısızlık yapmak istemiorum ama altta kalmaya da niyetim yok...
formatörlere zaten başka görev verilemio yasal olarak. nasıl davranmalıyım?.
bi akıl soriim dedim zümrelerime...

.....................Müdürlüğüne
2012-2013 eğitim-öğretim yılında okulumuzda gerçekleştirilecek olan tören komisyonlarından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Töreni Komisyonu’nda görevlendirilen öğretmenler arasına ismim yer almaktadır.

Bu görev hem mevcut Formatör Öğretmen görevlendirme esaslarına hem de MEB’nın 28.09.2012 tarihli 16791 sayılı yeni BT Rehberliği görevi yazısının 11. maddesine aykırıdır. Bu sebeple ilgili törenin komisyon üyeliği görevi ile alakalı sorumlu tutulamayacağımı, konuyla ilgili müdür yardımcısını bu durumla ilgili bilgilendireceğimi bilgilerinize arz ederim.

Not: Burada karşı durulan Cumhuriyet Bayramı Töreni değildir. Bende az sonra Kadıköydeki yürüyüşe katılmak üzere yola çıkmayı düşünüyorum :)

ya varya kader diorum çattık. sen artık emekli ol be teyze diyesim var ama :v
neyse neyse amacım kavga gürültü olmadan hakkımı aramak... yarın olsun hayır olsun

Geri