FORMAT ATTIM SES GİTTİ

Kodla Büyü

ogretmen58

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar,bilgisayara format atmadan önce hiçbir şikayetim yoktu.Ne zaman ki format attim.ses gitti.Ses sürücüsü yüklü görünüyor.Anakart cd si içindeki ses sürücüsünü yükledim.Zaten sürücü var diyor.winaps da açılmıyor,media player da...
LÜTFEN YARDIM!!! :?

bi format daha at :mrgreen:
hocam sp2 ile yüklersen düzelir inş.

ya muhabbet donanım muhabbetınden hemserı muhabbetıne donmus :D aynı sorun bendede kaynaklandı hocam bende ses calısmıyor formatta attım drıver de ındırdım vıa chıpsetlı gıgab :D te bı anakarttaa sorunum ve halen cozemedım artık garantıyr gonderecegım baska care kalmadı gıbı eger anakart modelını bılıyorsanız bende sıtesınden drıverı ındırıp bıde oyle deneyın

aydansii' Alıntı:
ya muhabbet donanım muhabbetınden hemserı muhabbetıne donmus :D aynı sorun bendede kaynaklandı hocam bende ses calısmıyor formatta attım drıver de ındırdım vıa chıpsetlı gıgab :D te bı anakarttaa sorunum ve halen cozemedım artık garantıyr gonderecegım baska care kalmadı gıbı eger anakart modelını bılıyorsanız bende sıtesınden drıverı ındırıp bıde oyle deneyın
hocam maalesef her yolu denedim.everest indirdim anakart modelinden sitesine girip driverini yüklemeye çalıştım ama hiçbir şekilde çare bulamadım.ne yapcam bilmiyorum

Ses kartın onboarddır. O yüzden birde bios'a gir hocam. Bak bakalım ses donanımı enable mi disable mi :?

ogretmen58' Alıntı:
lemonar' Alıntı:
Ses kartın onboarddır. O yüzden birde bios'a gir hocam. Bak bakalım ses donanımı enable mi disable mi :?
teşekkürler hocam.bunu hiç denememiştim.inşallah olur

Daha önce ses olduğuna göre enable dir mutemelen Auto durumunda dır bu durumda ikende aktif pozisyondadır.Muhtemelen yanlış driveri yüklüyorsunuz anakartınızın tam adını ve işletim
sisteminizi yazarsanız link verebiliriz. :+1:

Geri