ford fiasta yada fusion

Kodla Büyü

alperen38

Aktif Üye
ford fiasta yada fusion almayı düşünüyorum.
fikirlerinizi alabilirmiyim.
fiasta piyasada çok geneli ticari fusion da aile için uygun görüküyor. Kullanan arkadaş varsa önerilerini bekliyorum.

fiesta tdci bende var 2006 makyajlı az yakar çok kaçar...Satıştada rahat olursun. fusionda iyi altı yüksek fakat sürmedim motor hakkında bilgim yok. Satıştada fiestaya göre dezavantajlı. bence tdci fiesta ben 64 000de abs li buldum şanslıydım biraz düşük km li ve abs li bulmak biraz zor.

bendede 2005 tdci fiesta var.3 yıl önce 68 bin de almıştım, şimdi 111bin oldu. yakıt konusunda; istediğin yere düşünmeden gidebiliyorsun.. bahsedildiği gibi satışda fusion biraz daha az tutuluyor ve bence uzun zamandır fusion kasa değiştirmedi, yakındır diye düşünüyorum. eğer yeni kasası çıkarsa ki çıkacaktır, eski kasaların satışı daha da sıkıntılı olacaktır + fiyatlarıda düşücektir. (tabii araba satmak için alınmıyor fakat bunları da düşünmek, bilmek gerekir)

iki aracında satışı birazcık zordur. ikisini de kullandım. geniş aile için fusion birebir, çok ideal... fiestada çok uygun yakıtı filan iyidir... ikisinden birini seçeyim dersen fiesta derim ama, dediğim gibi, ikisini de elden çıkarmakta zorlanabilirsin... şu aralar hyundai veya reno filan düşünülebilir...

fusion, fiestanın abisi. ikiside güzel araç, az yakar. dizel alcaksanız km ye dikkat edin, az km olsun. iyice incelettirin. dizel arabalar biraz narindir, ilk sahibi dikkatli kullanıcı değilse sonradan arıza çıkarabilir.

bunun satısını da düşünün derim fusion pek tutulmuyor bence de fiesta :+1: tabi ikisi arasında

hocam bende iki araç arasında kaldım ikisinden birini alçaktım ve ben fusion a karar verdim aile için daha mantıklı bagaj ve yüksek olması motor açısından ama nasip olmadı planlar değilti ev oldu bakalım şimdiden hayırlı olsun

satış konusundada aldımı satmayı düşünmiyeceksin aile için fusion daha mantıklı yakıt konusunda 2 si arasında fazla fark olurmu

zati tutulmuyorsa alırkende ucuza alıyorsun.
fusion olan arkadaş yokmu genelde fiasta piyasa da çok.
görüşleriniz için tşk

Hocam bende 2004 fiesta var OMWL tüp taktırdım ve bugüne kadar öğretmen arkadaşların arasında benim araba kadar uygun yakanını duymadım. ben tavsiye ederim. ayrıca arkadaşaların dediği gibi fiestalar çok da elde kalmıyor, tam tersine bir çok kişi bize bunu tavsiye etmişti ve 2. elde 2004 modellerinin bile çok satıldığını görmüştüm araba alırken. Ben Fiesta derim. ama bence biraz daha paraya kıyıp 2009 kasasını alın çok şık bir görünümü var :+1:

bence de fiesta al. ben de 2003 dizel var. 57 binde almıştım iki yıl önce şu anda 120 bin :) . az yakıyor bu sebeple arkadaşlarla bi yere gideceksek bu tercih ediliyor :? . tabi bizimkinin kilometresi artmış oluyor. :( .

Skoda Fabia 1.4 TDI güzel bir seçim olur bence

isikayhan' Alıntı:

kardeş fabiamı kullanıyorsunuz. nasıl parça konusunda yakıt ve güvenlik konfor konusunda nasıl biraz daha ayrıntılı yazarmısınız.

fabia= iç dizayn dışında yaklaşık polo. aynı motor aynı parçalar. aynı grup

alperen38' Alıntı:
isikayhan' Alıntı:

kardeş fabiamı kullanıyorsunuz. nasıl parça konusunda yakıt ve güvenlik konfor konusunda nasıl biraz daha ayrıntılı yazarmısınız.

bende Skoda Octavia var (avatarda görünen)
daha önce de Seat Ibiza kullandım

arkadaşın var kendisi çok övüyor fusionu forum sitelerinde fazla iyi söylemediler
benim şimdi elimde uno var satıp biraz büyük ve güvenli konforlu bir araba almayı düşünüyorum aklıma yatanlar arasında fusion ile fabia geçiyor bakalım temiz bulabilrisem alacağım.

Geri