Fm Transmıtter hakkında görüşleriniz?

Kodla Büyü

pcman

Aktif Üye
Arkadaşlar aranızda bu üründen kullanan var mı? Tavsiye edebileceğiniz marka model var mı? Fiyatları da uygun geldi.
ürün bu:http://www.hepsiburada.com/piranha-falcon-r-type-klasor-secmeli-4-gb-dâhili-hafizali-ve-sd-mmc-kart-girisli-210-kanal-fm-transmitter/productDetails.aspx?categoryid=258076&productid=otpirfalconr4gb#tablnk

hocam ben forex aldım çok önceden 1 gb yeterli oluyor güzel bunların dış görünüşleri aynı üreten fabrika aynı herhalde özellikler görünüş aynı markalar farklı. 4 gb ye bukadar para verme 1gb al zaten 200 parça alıyor oda yeter 1gb leri 14 tl herhalde geçen gün bimekste gezerken gördüm incelemedim bir bak...

60 liraya blue gate almıştım geçen sene 2 gb hafıza Ayırıca hafıza kartı girişi ama usb girişi yok.artı direksiyona monte edilen direksiyon kumandası var.
Transmitter-3.jpg

Genellikle problemsiz çalışıyormuş bu transmitterler. Ben de Rexpo diye bir markanın ürününü almayı düşünüyordum ama bilmiyorum nasıldır kalitesi...

radyolarla frekans karışması mevcut. eğer m p 3 player varsa elinizde kaset dönüştürücü tavsiye ederim. 5 tl.

share_' Alıntı:
radyolarla frekans karışması mevcut. eğer ***** player varsa elinizde kaset dönüştürücü tavsiye ederim. 5 tl.
Bu ürünler araç içi şarj problemi olmadığı için ve usb veya karttan okuma yapabildiği için tercih ediliyor, en azından ben o yüzden düşünüyorum. Değilse ses kalitesi açısından kaset şeklindekiler daha iyidir, hem de daha ekonomik...

ben de arastırıyorum şçyle 1.8 inç ekran en az 1 gb dahili hafıza direksiyon kumandası ve tabi ki bluetooth

pcman' Alıntı:
Arkadaşlar aranızda bu üründen kullanan var mı? Tavsiye edebileceğiniz marka model var mı? Fiyatları da uygun geldi.
ürün bu:http://www.hepsiburada.com/piranha-falcon-r-type-klasor-secmeli-4-gb-dâhili-hafizali-ve-sd-mmc-kart-girisli-210-kanal-fm-transmitter/productDetails.aspx?categoryid=258076&productid=otpirfalconr4gb#tablnk
Hocam ben bir süre kullandım ama markasını hatırlamıyorum. Basit bişeydi daha gelişmişini de bir arkadaşım kullanıyordu. Aracınızın radyosunun kalitesine göre değişiyor. Eğer aracınızın radyosu orjinal ise sıkıntı çekmezsiniz. Ama almadan önce deneyin araçta. Boşuna para vermeyin. Aynı cihaz benim arabamda çok net müzik çalarken başka araçta cızırtılı ses çıkarabiliyordu. Benim araçta da farları açıh iç gösterge aydınlatmasını azaltınca cızırtı yapıyordu ama tersini yapınca çok net idi. Ben Antalya gibi bir yerde sorunsuz dinledim 1 yıl. Usb girişliydi benimkisi. Kendi hafızası yoktu. Flashdisk takıyordum 1 gb lık. Zaten yetiyor. Satıp yeni araç alınca birine hediye ettim. Yeni araçta zaten Usb girişli müzik sistemi mevcut olduğu için öyle yaptım.

fm transmitter tavsiye etmem... Büyükşehirlerden birindeyseniz müzik dinlemeniz çok zor. Eğer küçük şehirlerden birindeyseniz de sesi yükselttiğinizde radyo cızıltısını duyuyorsunuz...

Piranha Leon ,
Film , Müzik ,Resim ,Oyun oynatma
Bluetooth Araç Kiti
FM Transmitter
Navigasyon
E-Kitap
5 inch
4 GB destekli SD Card
512 MB Flash Memory
Başarsoft Yazılım Desteği(Navigasyondan anlayanlar bu firmanın kalitesini bilir)
......
Çok Uygun Fiyat olduğunu göreceksiniz.(300 TL - 340 TL Arası)
Kullanıyorum tavsiye ederim...

mersin ve istanbul da deneme şansım oldu bu cihazı....

sadece denedim ; ve duruyor şimdi torpido da ; ya da çantamda bir yerlerde.....

performans olarak memnun kalmadım açıkçası....

cızırtı yapıyor hocam....

şahsen ; takmayıp kafamı dinlemek daha iyi :)

Forex kullandım. 50 tl ye netten sipariş vermiştim.
arkasından hiç bilmediğim bir markada babam almış çok ucuza
şimdi ikisini karşılaştırıyorum babamın aldığı o kadar netki anlatamam.
tavsiyem deneyip almanız.
ne kadar az detay o kadar iyi diye düşünüyorum sonuçta kalitesini kanıtlamış markalar değil.

ozgurgitarim Hocam cızırtılar konusunda haklısınız.Fiyatına göre idare eder.Aslında İdealimde 2-DIN ya da 1-DIN lik , 7 '' lik Navigasyon sistemleri var.Bu sistemlere de söyledikleri kadar para saymak istemiyorum.

ben de pianha var. kullanışlı.tavsiye ederim. ama ucundaki zımbırtı çıktı geçen gün takmaya çalışırken elimden düşüp el freninin altına nasıl olduysa oraya girdi. konsolu sökmem lazım bi ara.

bu cihazlar ses kalitesini çok düşürüyor hocam ama fiyatları çok makul olduğu için düşünülebilir.

İstanbulda boş istasyon olmadığından kullanışsız. şehirler arası yolda kullanabilirsin o da ses kalitesini düşürüyor müziğin o canlı melodisini söndürüyor. bir hevesle almıştım, şimdi evde çekmece de duruyor. isteyene ücretsiz verebilirim.

Geri