FLV Dosyasını Açamıyorum!!

Kodla Büyü

kartalbe

Site Gezgini
Merhabalar. Ben erkek yeğenim için PMYO mülakat videosunu izledim youtube de ve bu videoyu inddirdim. Ama dosya açılmıyo ve "Find Codec" hatası veriyo.
Codec programı da yüklü bilgisayarımda. Diğer gom player wind. media player vb. programlarla da açmaya çalıştım. ama bi türlü açamadım. Bu konuda bana yardımcı olurmusunuz? veya çalışır şekilde olanını ekleyip gönderebilr misiniz?? SAğolun

hocam vlc açar ben flv uzantılarını vlc ile izliyorum. Dosayayı indirirken hata yapmış olabilirmisiniz?

http://www.youtube.com/watch?v=OOF6-aaN1vY bağlantısından indiriyorum videoyu. Bilgisayarımda gom player, codec falan hepsi yüklü. Dosyayı da idman la indiriyorum ve indirme sayfasında gelen bütün dosyaları indiriyorum. Eksik indiğine dair bir şüphem de yok. Dosya FLV olarak iniyo normalde. Uzantısını falan değiştirip açmayı denedim ama bi türlü olmuyo arkadaşlar. Şaşırdım kaldım yaa!!!!

hocam bir daha indiriniz zira arkadaşların bahsettiği yöntemler kesinlikle işe yarar dosya inerken bir hata oluşmuştur

hocam genel olarak youtube den kaynaklanıyo heralde. başka yerlerden indirince pek sıkıntı yapmıyo. youtube den indirme yapılacağı zaman bir sürü dosya çıkartıyo. insan şaşırıyo hangisini indireceği kousunda.

Geri