flashdiskimdeki dosya ve klasörler

Kodla Büyü

sand_storm

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hocam muhtemelen dosya ve klasörlerin gizlenmişter. ek işini görür sanırım.

Ekli dosyalar

• dosyaregedit.rar
    2.1 KB · Görüntüleme: 79
klasörlerin duruyr ama gözükmüyor.acilse eğer ilk aklıma gelen klasör ismini adres çubuğuna yazman. ör: F:\evrak bu şekilde içeriği görebilirsin.

hocam freecommander programını kurarsanız dosyalarınızı görebilirsiniz.
Oradan dosyanın içine girip dosyalarınızı kopyalayıp başka bir dosya içine atın

hocam klasör seçeneklerinde korunan sistem dosyalarını gösterme diye bi seçenek var gizli dosyaları gösterin hemen altında. tabi bilgisayarında virüs varsa olmaz ancak temiz bir bilgisayarda deneyebilirsiniz. Özelliklerini değiştirmek için de Attribute Changer diye bir program var onu kurup dosyaların sistem ve gizli özelliklerini değiştirebilirsiniz. Son olarak hata denetimi yaptırmayı deneyin belki dosya sistemi hasar görmüş olabilir.

Hocam aynı dert geçen hafta benimde başıma geldi.
Kavo kill, amvo kill, autorun.vbs kill, combofix, tüm araçları denedim neredeyse, çözemedim sorunu...
Klasörleriniz normalde olduğu yerde duruyor, fakat göremiyorsunuz.
Ben winrar ile flash diskin içini açtım. Normalde explorer'da göremediğim dosya ve klasörler, winrar penceresinde görüntülendi.
Oradan bilgisayar içine farklı bir klasör oluşturup tek tek dosyaları kopyaladım.
Malum virus sadece klasörlerin görüntülenmesini engelliyor. Klasörlerin içindeki dosyalar ve klasörleri farklı bir klasör içine kesip attım.
Flash'a da temiz bir format atıp eski dosyaları tekrar yükledim, düzeldi...

başlat - çalıştır

attrib -a -r -s -h /s /d H:/*.*

h: flashın aldığı isme göre değiştirebilirsin

Winrar programını çalıştırın.Flaş diskinizi winrar ile görüntüleyin.Sorunu halledeceksiniz.

Geri