flash bellek biçimlendirme sırasında disk yazma korumalı

Kodla Büyü

elşe

Site Gezgini
Arkadaşlar flash bellek biçimlendirme sırasında "disk yazma korumalı" diyor ve biçimlendiremıyorum. Çözümünü bilen var mııı

yıl 2014 olmuş hala bu sorunla uğraşıyoz arkadaş yaa.
benimde elimde jetflash transcend die bi flash bellek var. bütün neti taradım ve bütün tavsiye edilen programları tek tek indirip format atmayı denedim. belki abartısız 20 program denemişimdir kendi sitesindeki programlarda dahil buna.recovery yaptım içindekileri kurtardım.bana göre düzgün çalışıyo bellek.o yüzden bu kadar inat ettim . artık çaresizliğimin doruundasyım önereceğiniz programları bekliyorum.nasıl format atabilirim bu flasha?

bence bi yazılımla koruma konmuş gibi geliyor bana.. lütfen yardım

16 gb lık transcend belleğimde yazma koruması sorunu yaşamıştım. İnternetteki sayısız programı denememden sonra kendi sitesinden repartition tool diye bi program ile sorunu çözmüştüm. bi deneyin isterseniz...

kuper_izmir' Alıntı:
http://www.gezginler.net/indir/hp-usb-disk-storage-format-tool.html
Her türlü flash belleği kurtaracak bir formatlayıcı. Kolay gelsin,bu arada dosya tercihinizi NTFS olarak yapın daha güvenli. Ayrıca size flash belleğe özel bir koruma yazılımı burada paylaşacağım.

hocam bu ilk denediğim programlardan bu işe yaramıyor..ayrıca sitede bu konuda açılmış bütün başklıklara tek tek bakmıştım ve önerileri denemştim zaten.onlarda işe yaramıyor.

murtace hocam kendi sitesindeki bütün programları indirip denedim.bir tek recovery işe yaradı.diğerleri işe yaramadı

Geri