fine reader programı

Kodla Büyü

dondut

Site Gezgini
forumdan fine reader programını indirdim. hazırladığım excel dosyasını pdf formatına dönüştürdüm. tekrar pdf dosyasını bu programla excel dosyasına çevirdim. buraya kadar problem yok. program gayet güzel çalışıyor.
fakat benim istediğim kurum.net aracılığıyla gelen tarayıcıdan geçirilmiş pdfformatında evraklar var. onları dönüştürmek istiyorum. denedim ama olmadı. garip garip karakterler çıktı. ne yapmalıyım arkadaşlar. normalde nerde taranmış olursa olsun pdf dosyalarını çevirebiliyor mu?

bende tarattım ama taratılan evrağı ne bir worde nede excele atabiliyorum active kodunu denedim kabul etmedi bu yüzden izin vermiyor sanırım....

hocam sanırım Fine readerın yazıya dönüştürmede karakter eksikliği var olabilir...Full versiyon mu?Full versiyonda böyle bi sorunla karşılaşmadım ben...Ancak kurum.net te kullanmadım o ayrı bi mesele

Fİne Readerın Diline dikkat etmelkisin.Türkçeyi yükledim aynı sorun bende vardı ama düzeldi.kurum.net i de bilmiyırum ki .....

Hocam FineReader 8 TR ile beraber kurulan ABBYY Screenshot Reader programı ile nereyi taramak istiyorsan seçip istediğin yere yapıştırabilirsin.Pdf görünüm boyutunu %100 den fazla seçersen yazılarda daha iyi sonuç elde edebilirsin.

Bu programın 9.0 sürümü çıktı. Hert şey çok güzel, Kullanımı son derece kolay. Ama kırıcı sorunu var. Süreli. Yeni olduğundan bulamadım. Eğer elinde olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

Saygılarımla

hocam bende pdf den çeviremedim. Çevireceğim tez de yazı karakterinde kaynaklandığını düşündüm. başka pdfler dene..

Able2Extract Professional 5.0 programını tavsiye ederim. phazeddl.com adresinden arayıp indirmeniz mümkün. Saygılar...

Geri