Film indirme

Kodla Büyü

aak

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar çocuklara film indirip usb ile tv'ye bağlayıp onlar izlerken, ben de pc de işimi yapmak istiyorum ama indirecek herhangi bir yer bulamadım.
Örneğin Aslan Hürkuş indirmek istedim hep 1080p çıkıyor onun boyutu da 3gb civarında olduğundan yarıda kesiliyor.
Kısacası 480p çocuk filmi indirmek istiyorum. Nasıl yapılabilir fikri olan yardımcı olursa sevinirim.

Arkadaşlar çocuklara film indirip usb ile tv'ye bağlayıp onlar izlerken, ben de pc de işimi yapmak istiyorum ama indirecek herhangi bir yer bulamadım.
Örneğin Aslan Hürkuş indirmek istedim hep 1080p çıkıyor onun boyutu da 3gb civarında olduğundan yarıda kesiliyor.
Kısacası 480p çocuk filmi indirmek istiyorum. Nasıl yapılabilir fikri olan yardımcı olursa sevinirim.
jdownloader + IDM gibi yazılımlarla indirmeyi denerseniz yarıdan devam etme özelliği mevcuttur.

• Beğen
Tepkiler: aak
Kardeş bilgisayarına internet download manager kur sonra google chrome eklentisinide kur her siteden rahatlıkla indirebilirsin. her film sitesinde idm ile indir eklentisi görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: aak
Geri