Fiesta mı Focus mu?

Kodla Büyü
hocam şu an o kadar takip edemiyorum ama abartıyorlat fiyatlarııı.... sen 2000TL düşük teklif et şu ara piyasa durgun... satan çok 2. el alan yok... hakkında hayırlısı olsun...

BaRaNaY' Alıntı:
hocam şu an o kadar takip edemiyorum ama abartıyorlat fiyatlarııı.... sen 2000TL düşük teklif et şu ara piyasa durgun... satan çok 2. el alan yok... hakkında hayırlısı olsun...

Ben de bu aralar çok takip ediyorum, enteresan bir durum var.

Benim takip ettiğim arabada, ikinci eli durgun olmasına rağmen son iki ayda 2-3 bin lira arası pahalandı, millet anlaşmış gibi devamlı artırıyorlar fiyatı. O değil alan da yok...

Her gün en az 10 ilan giriliyor gün geçtikçe pahalanma var.

Hocam bu iki araç arasında kesinlikle fiesta.. hem modeli yüksek hem lpg'li.. Hem daha güvenli.... ama iyatı biraz indir...

1. Sorduğun soru elma mı armut mu olmuş. C segmenti mi B Segmenti mi arıyorsun sn. hocam.
2. Fiyatları biraz pahalı geldi ama ne yapacaksın net ortamında serbest istediğini yazar miilet, pazarlık sünnet
3. İlla ikisinden birini alacam diyorsan mutlaka focus. güzel araba focuslar.

Bence önce marka-model seçimini yap ondan sonra ara. Yoksa çok fikir değiştirirsin, uykuların kacar sn. hocam.

Yap bir efsane kasa Corolla bak keyfine bana kalırsa :++:

Saygılar

HOCAM YNEİ 2013 RENO CLİO YA BAKIN DERİM.. 29 İLE 40 ARASI... 34 35 BİN TL YE BAYA ÖZELLİKLİ

Focusun aynısı bende var. Kesinlikle tavsiye ederim. Fiestayı kullanmadım ama biraz dar olsa gerek. konfor olarakta focus kadar rahat olmaz. yine alacak olsam focus alırım. sormak istediklerin varsa cevap vermeye çalışırım focus hakkında.

hocam fiesta etmez o parayı ben 2007 sini dizel 19 a aldım... üstelik km ler çok yüksek ...

Geri