Fidye Virüslerine Kesin Çözüm Bulundu (Ücretsiz)

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Slovakyalı arkadaşımız fidye virüslerini çok kolay bir şekilde saniyeler içinde çözmenin yolunu buldu. Bize de bu haberi paylaşmak düşer :) Aşağıdaki linkte adım adım resimli anlatım yaptım ve micro virüsü için denedim çalışıyor.

Para isteyenlere itibar etmeyiniz, bu programı da kullanıp parayla milletin dosyalarını kurtarmaya çalışan çıkmaz inşallah :x

Fidye Virüsü Kesin Çözümü Ücretsiz

NOT: ccc ve vvv uzantıları için geçerli değil.

Zizu_' Alıntı:
valla işe yarıyorsa süper :+1:
Ben kendim .micro virüsleri için denedim hocam saniyeler içinde dosyalarım düzeldi. Slovakyalı arkadaş bana mail atmış ve tüm fidye türlerini çözer demiş.

yasarsahbaz' Alıntı:
Slovakyalı arkadaşımız fidye virüslerini çok kolay bir şekilde saniyeler içinde çözmenin yolunu buldu. Bize de bu haberi paylaşmak düşer :) Aşağıdaki linkte adım adım resimli anlatım yaptım ve micro virüsü için denedim çalışıyor.

Para isteyenlere itibar etmeyiniz, bu programı da kullanıp parayla milletin dosyalarını kurtarmaya çalışan çıkmaz inşallah :x

Fidye Virüsü Kesin Çözümü Ücretsiz

NOT: ccc ve vvv uzantıları içi geçerli değil.

hocam bu yeni geliştirilen bir yazılım değil en baştan beridir kırmak için bu yazılımı kullanıyorduk. Geliştiricisi sürekli olarak geliştiriyor yazılımı.

vlk4n' Alıntı:
hocam bu yeni geliştirilen bir yazılım değil en baştan beridir kırmak için bu yazılımı kullanıyorduk. Geliştiricisi sürekli olarak geliştiriyor yazılımı.

Hocam xxx ttt micro için master key bulunmuş artık şifre kırmadan direk dosyaları çözebilirsiniz fark bu

Hep yazıyorum usanmadan yazacam
Zorunlu durum yoksa ubuntu vb. linux dağıtımları kullanın. Nispeten daha güvenli.
Hemde kendinizi güncellemiş olursunuz.

Geri