fiber hızınız

Kodla Büyü

sumunu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar birkaç haftadır eski hızında değil internetimiz. 100 megabit var normalde.
telekom hız testi hata veriyor.
speedtest download 26Mbps upload 22 çıktı.
Sizlerde de bi yavaşlama var mı?
Not: Tabi devlete çıkan 2-3 bin liralık faturaları da düşürmüştür eminim telekom (!)

Hocam test yaptığınız pcnin gigabit ethernet kartı olması gerekiyor

ağa bağlı bilgisayardan yaptığım ölçüm
indirme 91611
yükleme 61318

et üzerinden yaptığım ölçüm
indirme 94321
yükleme 96237

hız ayaklarımızı yerden kesiyor :++: ama girilebilen siteler sınırlı malesef :-1:

sumunu' Alıntı:
Arkadaşlar birkaç haftadır eski hızında değil internetimiz. 100 megabit var normalde.
Not: Tabi devlete çıkan 2-3 bin liralık faturaları da düşürmüştür eminim telekom (!)
hocam hız testin kablosuz olarak yapmayı dene veya notebook bağla o et gelen hatta bak konfigürasyon vs bişeyler eksik yapılmış olmalı sonuçların o değerde çıkması normal değil arıza bildiriminde bulunun

herohamster' Alıntı:
sumunu' Alıntı:
hocam hız testin kablosuz olarak yapmayı dene veya notebook bağla o et gelen hatta bak konfigürasyon vs bişeyler eksik yapılmış olmalı sonuçların o değerde çıkması normal değil arıza bildiriminde bulunun
aynen öyle yapıyorum zaten hocam :)

188362 kbps indirme
188081 kbps yükleme
200 mbit normal sözleşmedeki hızı. Test sonucu iyi. Fakat hiçbiryere giremeyip birşey indiremedikten sonra hız iyi olsa neye yarar :-1:

200Mbps hızımız ama switchimiz 10/100 olduğu için ancak bu kadar :D

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    9.5 KB · Görüntüleme: 505
üşenmiştim yazılanlardan sonra gaza geldim. kablo bağladım. sonuç :
94923
100496
demek ki kablosuzla kablolu bu kadar farkettiriyor.
bu arada kablosuz sonuçları:
11640 indirme
25853 yükleme

Geri