Fethiye de yangın durumları nasıl bilenler var mı

Kodla Büyü

main

Site Gezgini
Arkadaşlar 2 ay önceden aldığımız bir Fethiye tatili vardı. Böyle bir durumda tatil düşünmek gerçekten içimden gelmiyor. Fakat Otelin yarı parasını verdik. Ne yapacağımızı bilemedik. Durum oralarda nasıl acaba aydınlatıcak biri var mı aranızda

Seydikemer ve Dalaman'da yangınlar devam etmekte. Fethiye'de 1 hafta önce yangın çıktı. 4 saat içinde söndürüldü.

27 Temmuz 3 Ağustos arası Fethiye Ölüdeniz de ailemle tatildeydim. Tatilin 4. Günü 2 km uzağımızda bir gece yangın çıktı ve sabaha karşı söndürüldü. Gece yarısı internet üzerinden sürekli gelişmeleri takip ettik. Sonraki 3 gün canımız çok sıkkındı hiç tatil modunda değildik. Sonraki gece Babadağ tarafında nöbete katıldım
Villa tutmuştum ve şehrin dışında ormanın dibinde olduğu için daha sonraki gece de her ihtimale karşı uyumadım. Gelmeden 1 gün önce bir gün öncesinde gittiğimiz saklıkente çok yakın Seydikemer de yangın başladı. Sürekli sirenler duyuyorsunuz.
İnanın hiç iyi bir psikoloji değil.
Aklım orada kaldı

Arkadaşlar 2 ay önceden aldığımız bir Fethiye tatili vardı. Böyle bir durumda tatil düşünmek gerçekten içimden gelmiyor. Fakat Otelin yarı parasını verdik. Ne yapacağımızı bilemedik. Durum oralarda nasıl acaba aydınlatıcak biri var mı aranızda
Ölüdeniz de yaşıyoruz. Geçen hafta Ovacık da yangın çıktı ama karayolu ile müdahale yapılabildiği için sabaha karşı söndü. Merkezde bir yangın olmadı. Seydikemer de söndürelemeyen bir yangın hala devam ediyor ara ara dumanları Babadağ üzerinden Hisarönü taraflarına geliyor ama şu anda burada devam eden yada yaklaşan bir durum yok.

Çok teşekkür ederim verdiğinşz bilgiler için. Umarım tez zamanda son bulur yangınlar. İstanbuldan yola çıkıcaz yolların kapalı olabilmesi de muhtemel sanki.

Geri