FETÖ'nün 18 ton altını bulunmuş

Kodla Büyü

mevzuat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
https://www.youtube.com/watch?v=OLBGGYP ... e=youtu.be

Altı sıfırı çıkarılmış haliyle. Altı sıfır çıkarmasaydık nasıl okunurdu bilmiyorum.

18 Ton Altın ------------- değeri 2.340.000.000 TL
500.000.000 Euro ------değeri 1.700.000.000 TL
250.000.000 Dolar -----değeri 750.000.000 TL
1050 kaset! (Şantaj İçin Sanırım)

Yaklaşık Toplam 5.000.000.000 TL

hainlerin kim bilir nerede neleri var daha.

iddia edildi..
öne sürüldü..
bir haber kaynağı olarak bursa tv??
ekonomik olarak zaten çok güçlüler ona sözüm yok.
hatta bu günlere gelmesinde dersanesine gidip gazetesini alanlar hatta olimpiyatlarda para bağışlayanların da parmağı var. ancak bu kadar olayın üzerine ben altınlarını burada gömdüğüne inanmıyorum.
ayrıca böyle bir başlık açmak forumda ne kadar doğru orası da tartışılır..

İsmi geçen tesisin sahibi altın madenciliği yapan, bir gülüşüne servetimi bağışlarım diyen kaçkın iş adamı olunca 18 ton üzerinde olabileceği olasıdır.

bidene' Alıntı:
iddia edildi..
öne sürüldü..
hatta bu günlere gelmesinde dersanesine gidip gazetesini alanlar hatta olimpiyatlarda para bağışlayanların da parmağı var. ancak bu kadar olayın üzerine ben altınlarını burada gömdüğüne inanmıyorum.

Hocam açılır başlık neden açılmasını.

mevzuat' Alıntı:
bidene' Alıntı:
iddia edildi..
öne sürüldü..

Hocam açılır başlık neden açılmasını.

Paralelciler her yerde anlaşılan. Klasik kaçak cevaplar. Şimdiye kadar da herşeye iddaa diyordunuz. Az kaldı ülkenin anasını ağlatacaktınız. Hala idda öne sürüldü. Fetocuların sahip olduğu slanı görmüyor mudun. Karun gibi zenginler. Her yerdeler. Her şeyi sahiplenmeye çalışmışlar. Haber kaynağı bursa olunca yalan mı oluyo. Görüntüler açık.
Artık bırakın bu takiyye yalanlarını. Bir kere de yanlışı kabul edin artık.

Ben senelerdir zaten amaçlarının bu olduğunu söyler dururum hatta ortada 50 milyar dolar paradan bahsediliyor. Bunu zamanında dershanelere gidenlere evlerde yurtlarda kalanlara gazete abonelerine yada turkce olimpiyatlarına para gönderenlere sormak lazım. Bu yapıyıbu günlere getirenler onlar. Madem böyle birolay oldu neden ulusal yada yandan tabir edilen kanallar kaçırdı. Artık iddia edilmeyi kenara bırakın iş orayı çoktan geçti. Net ve kesin seyler üzerinde durmamız gerekiyor.

Koza İpek Otel'de ele geçirilen 18 Ton Altın 500 Milyon Euro ve 250 Milyon Dolar eğer darbe girişimi başarılı olsaydı. Cumhurbaşkanını Marmaris'te kaldığı otelden alıp, o paranın başına götürüp. Erdoğan tonla altın ve paralarla ''Kaçarken Yakaladık'' diyeceklerdi.

(P)aralel (İ)hanet (Ç)etesi nin vatandaştan sövüşlediği himmet paralarının sanırım az bir kısmı.O Paralar ve Altınlar kadar Taş Düşsün Başlarına.

bidene' Alıntı:
Ben senelerdir zaten amaçlarının bu olduğunu söyler dururum hatta ortada 50 milyar dolar paradan bahsediliyor. Bunu zamanında dershanelere gidenlere evlerde yurtlarda kalanlara gazete abonelerine yada turkce olimpiyatlarına para gönderenlere sormak lazım. Bu yapıyıbu günlere getirenler onlar. Madem böyle birolay oldu neden ulusal yada yandan tabir edilen kanallar kaçırdı. Artık iddia edilmeyi kenara bırakın iş orayı çoktan geçti. Net ve kesin seyler üzerinde durmamız gerekiyor.
+1
acaba bunları bu günlere getirenler hiç utanıyor mu gazetelerine abone olanlar stv den başka kanal izlemeyenler cemaat soruları çalmış dendiğinde göbek atanlar tatmin olanlar türkçe olimpiyatları safsatasına gidip ağlaşanlar tv ekranlarında fetullan gülene güzelleme yapanlar ve bunları yapanlara destek verenler utanıyormu acaba yoksa yüzsüz yüzsüz milleti fetoculukla mı suçluyor utanmayı bırak bunlar yargılanacak mı suça yardım ve yataklık etmek de suçtur gireceksin zaman gazetesinin kayıtlarına 5-4 sene öncesine kadar kimler abone olmuş hepsini tıkacaksın içeri

bidene' Alıntı:
https://www.youtube.com/watch?v=YtbVzA6XJ-E
bu kafayla gidilirse bu millet daha çok çeker.

kendi kendime diyorum nereden bulmuşlar bu kadar tankı,topu,uçağı meğerse hile yapıyormuş adiler.. :puhaha: :puhaha:

yemin ediyorum rezillik. tamam haberi sunan gerizekalı, ya o çekimi derleyen bilgisayarcıya ne demeli. Aman diyeyim bundan sonra kimse cheat felan paylaşmasın herhangi bir oyun hakkında.

Panzer yazsınlar da havadan tank düşsün :D
Bugün çok güldüm buna

Geri