Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

FAZ1 WİNDOWS 10 YÜKLÜ TAHTAYA V SINIF YÜKLEMESİ

Konu, 'Fatih Projesi | Görev, Teknik Sorunlar ve Çözümler' kısmında algoritmax tarafından paylaşıldı.

1. algoritmax

algoritmax Aktif Üye

Arkadaşlar faz1 kapsamındaki tahtalara sene başında windows10 yükledim. Sanırım fazla ileri görüşlülük yapmışım :) Şuan etkileşimli tahtalar için sunulan v sınıf uygulamasını kuramıyorum. ne bir hata veriyor ne de uyarı. Benzer durumla karşılaşan var mı acaba aramızda?

2. suhabe

suhabe Aktif Üye

Ben yükledim bi sıkıntıyla karşılaşmadım dün de ders işeyebildik sonunda

3. m.alcin

m.alcin Site Gezgini

win7 olan tahtaya da kuramıyorum, .framework 4.5 kurdum , v sınıf uygulamasını da kurmaya çalışıyorum hiçbir uyarı da yok ama kurulmuyor, cevap veren olaursa çok iyi olur

4. algoritmax

algoritmax Aktif Üye

benim windows10'lar 1511 sürümü. ondan mı acaba bilemiyorum. sizinkinin sürümüne bakar mısınız? kurduğunuz dosya bizimkiyle aynıdır ama yine de buraya eklerseniz sevinirim.

5. algoritmax

algoritmax Aktif Üye

arkadaşlar konu güncelliğini koruyor. bir türlü çözüm bulamadım bu probleme.

6. hasemrah

hasemrah Seçkin Üye Seçkin Üye

Birşeyi merak ediyorum. Tabletler Fatih ağına kablosuz bağlanmazken nasıl V sınıf uygulamasını kullanıyor öğretmen arkadaşlar. Yoksa öğrenci tableti kullanılmadan sadece öğretmenler mi kullanıyor?

7. xk-2

xk-2 Seçkin Üye Seçkin Üye

bu siteden indirdiğiniz v sınıf klasöründe 2 dosya var. android yazan kuruluyor arkadaşlar...

8. xk-2

eski modemlerden birini wifi accespoint yapıp, onu her sınıfa götürür ve tahtaya gelen kabloyu ona takıp kendi ağını kurardım. onuda iptal ettiler sağolsunlar

9. algoritmax

algoritmax Aktif Üye

android olan olduğuna emin misiniz hocam? onda sıkıntı yok ama onu çalıştırdığımda çok ilkel bir program geliyor. öyle uzaktan ekran yönetimi vs göremedim.

10. xk-2

zaten programın yönetimi tablette hocam, tahtada onu kullanıyorum ben. yani ben şimdiye kadar bu şekilde çalıştırdım, kullandım. tab5 öğretmen tabletinden yönlendiriyosun.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal