FAZ1 WİNDOWS 10 YÜKLÜ TAHTAYA V SINIF YÜKLEMESİ

Kodla Büyü

algoritmax

Aktif Üye
Arkadaşlar faz1 kapsamındaki tahtalara sene başında windows10 yükledim. Sanırım fazla ileri görüşlülük yapmışım :) Şuan etkileşimli tahtalar için sunulan v sınıf uygulamasını kuramıyorum. ne bir hata veriyor ne de uyarı. Benzer durumla karşılaşan var mı acaba aramızda?

win7 olan tahtaya da kuramıyorum, .framework 4.5 kurdum , v sınıf uygulamasını da kurmaya çalışıyorum hiçbir uyarı da yok ama kurulmuyor, cevap veren olaursa çok iyi olur

suhabe' Alıntı:
Ben yükledim bi sıkıntıyla karşılaşmadım dün de ders işeyebildik sonunda

benim windows10'lar 1511 sürümü. ondan mı acaba bilemiyorum. sizinkinin sürümüne bakar mısınız? kurduğunuz dosya bizimkiyle aynıdır ama yine de buraya eklerseniz sevinirim.

Birşeyi merak ediyorum. Tabletler Fatih ağına kablosuz bağlanmazken nasıl V sınıf uygulamasını kullanıyor öğretmen arkadaşlar. Yoksa öğrenci tableti kullanılmadan sadece öğretmenler mi kullanıyor?

bu siteden indirdiğiniz v sınıf klasöründe 2 dosya var. android yazan kuruluyor arkadaşlar...

eski modemlerden birini wifi accespoint yapıp, onu her sınıfa götürür ve tahtaya gelen kabloyu ona takıp kendi ağını kurardım. onuda iptal ettiler sağolsunlar

android olan olduğuna emin misiniz hocam? onda sıkıntı yok ama onu çalıştırdığımda çok ilkel bir program geliyor. öyle uzaktan ekran yönetimi vs göremedim.

zaten programın yönetimi tablette hocam, tahtada onu kullanıyorum ben. yani ben şimdiye kadar bu şekilde çalıştırdım, kullandım. tab5 öğretmen tabletinden yönlendiriyosun.

Geri