Faz1 Win7 SSD 240 GB İmage 2020_V2

Kodla Büyü
Hocam şöyle bir hata alıyorum sorun ne olabilir

Ekli dosyalar

• 20201001_140753.jpg
    20201001_140753.jpg
    194.7 KB · Görüntüleme: 75
Hasari Hocam iyi akşamlar,yeni versiyon imajınızı bugün SSDli tahtalara kurmaya başladım emeğinize sağlık. Bu imah Mehcan Hocamın hazırldığı E-Kilit porgramı ile uyumlu çalışıyor mu , sıkıntı yaşayan arkadaşlar var mı?

arkadaşlar bu imajı kurup da benin gibi dokunmatik sıkıntısı yaşayan var mı? tahtaların birini düzeltiyorum birisi başlıyor. ayrıca ingilizce öğretmenlerinin kulladnığı kitaptaki medya dosyalarını açmıyor. ssd değişiminden önceki imajda böyle sorunlarım yoktu. stabil çalışan başka imaj mı denesem?
hocam bu dönem mercan yazılımın tahta kilit programına geçtik. Farklı olan tek şey o. ya o programdan kaynaklı, ya ssd imajından çözemedim bir türlü
Ben de aynı sorunu yaşıyorum.Şu an 2 tahtada sorun yaşıyorum.Hatta imajı yeniden yükledim yine çalışmadı.Yarın dokunmatik drivere yükleyeceğim.Umarım sorun çözülür.İngilizce kitapları da aynı şekilde.

hasari hocam merhaba. okulumuza yeni gelen ssd haddisklere içindeki pardusu kaldırıp bu imajı kurmak istedim ama açılışta boot etmedi bi türlü. Bıos first boot USB HADDİSK seçili. flaşa bootable kurulumu videodaki 2. yöntem clonezilla seçerek yaptım. sorun ne olabilir.?

hasari hocam merhaba. okulumuza yeni gelen ssd haddisklere içindeki pardusu kaldırıp bu imajı kurmak istedim ama açılışta boot etmedi bi türlü. Bıos first boot USB HADDİSK seçili. flaşa bootable kurulumu videodaki 2. yöntem clonezilla seçerek yaptım. sorun ne olabilir.?
Yeniden flash oluşturun eğer gene olmaz ise flashı değiştirin buna rağmen olmaz ise linux bir sistem ile HDD bölümlerini silin sonra imajı deneyin.

hocam tek parititon mı disk? d sürücüsü de var mı?
Hocam açıklamaya yazmışsınız varmış özür dilerim

Son düzenleme:
Hasari hocam emeğinize sağlık. Güzel iş çıkarmışsınız. SSD için olan İmajı deneme amaçlı bugün bir tahtaya kurdum. Hiçbir sıkıntı yok. Antropi programı kurdum. Program sorunsuz kuruldu ancak program açılmıyor. Hata mesajı falanda yok. Antropi simgesine Çift tıklıyorum hiç tepki yok. Neden yapar anlamadım. Antropi olmasa da olur. Emeğiniz için teşekkürler.

Hasari hocam emeğinize sağlık. Güzel iş çıkarmışsınız. SSD için olan İmajı deneme amaçlı bugün bir tahtaya kurdum. Hiçbir sıkıntı yok. Antropi programı kurdum. Program sorunsuz kuruldu ancak program açılmıyor. Hata mesajı falanda yok. Antropi simgesine Çift tıklıyorum hiç tepki yok. Neden yapar anlamadım. Antropi olmasa da olur. Emeğiniz için teşekkürler.
Sisteme hiç kurmadım kurup bir bakmam lazım uygun bir zamanda denersem size dönüt sağlarım. :)

Hocam elinize sağlık yalnız benim bir sorunum var. Yükleme yapıldıktan sonra Windows ekranın da USB portları çalışmada. Bu sorunu nasıl hallederim .
Yüklerken resimdeki hatayı aldim

Ekli dosyalar

• IMG_20210309_085006.jpg
    IMG_20210309_085006.jpg
    203.3 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
Hocam elinize sağlık yalnız benim bir sorunum var. Yükleme yapıldıktan sonra Windows ekranın da USB portları çalışmada. Bu sorunu nasıl hallederim .
Yüklerken resimdeki hatayı aldim
Merhabalar, bizim imaj faz1 tahtalar için sizin tahta faz2, ana kartları farklı bu sebeple düzgün çalışmaz sizin faz2 imajı kurmanız lazım.

Geri