Faz1 Win7 SSD 240 GB İmage 2020_V2

Kodla Büyü
Hocam imajı indirdikten sonra yaptığınız tüm işlem adımlarını yazar mısınız probleminizi bulalım.
Bende de kalıyor fakat imajı yükleyince değil e kilit programını yükledikten sonra soldan çektiğimiz klavye ekranda kalıyor bütün tahtalarda fakat mühim değil alttaki klavyeyi kullanıyoruz. Tek derdimiz o olsun hocam :)

Bende de kalıyor fakat imajı yükleyince değil e kilit programını yükledikten sonra soldan çektiğimiz klavye ekranda kalıyor bütün tahtalarda fakat mühim değil alttaki klavyeyi kullanıyoruz. Tek derdimiz o olsun hocam :)
Yani hocam e kilit programımı buna sebep oluyor.

Hocam emeğinize sağlık. Fakat kurduktan belli bir süre sonra windows 7 orjinal değil uyarısı almaya başladım bütün faz1 tahtalarda acaba bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen var mı?

Hocam emeğinize sağlık. Fakat kurduktan belli bir süre sonra windows 7 orjinal değil uyarısı almaya başladım bütün faz1 tahtalarda acaba bu sorunla karşılaşan veya çözümünü bilen var mı?
Hocam bizim imajlarda etkinleştirme sorunu yok emin misiniz bizim imajı kullandığınızdan. Genede sorununuzu çözelim. Verdiğim CMD dosyasını tahtanızda bir defa çalıştırın.

Ekli dosyalar

• Faz1.rar
    132 bayt · Görüntüleme: 58
Hocam aynı videodaki adımları yaptım. Tahtalardan kaynaklı herhalde bir kaçı dışında diğer tahtalarda sorun çıkmadı.

Teşekkür ediyorum tekrardan
Hocam bios ekranına girin önce harddiski görüyor mu ona bakın sonra biostan şu ayarı yapıp F10 tuşuna basıp kaydedin. Sonra tekrar deneyin.

1.jpg
2.jpg

Hocam emeğinize sağlık. Ben de bugün imajınızı kullandım. Pek çoğunda sorunsuz yüklendi. Bazılarında dev/sda hatası oldu. Dediğiniz gibi biosa baktım sata1 takılı değil diyo. Harddiskleri ben takmamıştım. Haftaya sök-tak yapıp tekrar deniycem İnş olur. Tekrar çok teşekkür ederim

Fotoğraftaki hatayı alıyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20200210_102720.jpg
    IMG_20200210_102720.jpg
    153.4 KB · Görüntüleme: 72
USB yi rufusla imajlamistim Universal USB ile yapınca bir sorunla karşılaşmadan yüklemeyi gerçekleştirdim.

Edit: Gmail ile giriş yapınca indirdi.. Teşekkürler.

doc-00-7s-docs.googleusercontent.com ana makinesine erişim reddedildi
Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.

HTTP ERROR 403

Hatası var bütün linklerde sayın hocam.

Son düzenleme:
Geri